10.4 C
Bilecik
17 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberYüz Yüze II Projesi Tamamlandı

Yüz Yüze II Projesi Tamamlandı

Yüz Yüze II Projesi Tamamlandı; Özel gereksinimli çocukları suyla tanıştırıp yüzme öğrenmelerini ve sosyal becerilerini geliştirmeyi sağlayan Yüz Yüze II Projesi, proje paydaşı kurumların yöneticilerinin katıldığı sertifika töreniyle tamamlandı. Projeye katılan öğrencilere sertifikalarını Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Taş; Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı; İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik; Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Neslihan Leblebicioğlu; Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Rahim Duman ve İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Selvi Karaman verdi. 

Üniversitemizin koordinatörlüğünde ilk olarak 2018-2019 eğitim öğretim yılında hayata geçirilen ve yakaladığı başarının ardından 2’ncisi başlatılan Proje hakkında değerlendirmede bulunan Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Taş; toplam 30 özel gereksinimli çocuğun faydalandığı Projenin belirlenen hedefler doğrultusunda başarıyla tamamlandığını söyledi. Projeyi 5 kamu kurumunun ortaklaşa hayata geçirdiğini hatırlatan Rektör Taş; başta Bilecik Valimiz Sayın Bilal Şentürk olmak üzere tüm paydaş kurum yöneticilerine, Proje Koordinatörü Doç. Dr. Raif Zileli’ye, projeye katılan doktor, psikolog, fizyoterapist, antrenör, cankurtaran, sosyal çalışmacı ve gönüllü öğrencilere teşekkür etti. Projeye ilişkin bir de müjde veren Rektör Taş; Yüz Yüze 3 Projesinin Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamına 25 bin proje içinden desteklenmeye değer görüldüğünü ve Projenin 2020 yılında da devam edeceğini söyledi. – Bilecik Dostları Haber

Projeye katılan öğrencilere sertifikalarını Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Taş; Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı; İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik; Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Neslihan Leblebicioğlu; Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Rahim Duman ve İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Selvi Karaman verdi. 

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar