10.7 C
Bilecik
24 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberDünya İş Adamları Derneği Söğüt'te

Dünya İş Adamları Derneği Söğüt’te

Yeni Yatırımlar İçin Dünya İş Adamları Derneği Söğüt’te; Dünya İş Adamları Derneği (DUYSİAD) Başkanı Sayın Ahmet Kızılöz, iş adamları ve yatırımcılarla ilçemizi ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Sayın İsmet Sever’ in öncülüğünde tarihi yerleri gezerek, yatırım yapılabilecek yerlerde incelemelerde bulunuldu.

Belediye Başkanımızın yaptığı açıklamada, “Söğüt’te hangi alanlarda alternatif sanayi yaratabiliriz, onun çalışması yapılıyor. Kendileri gerçekten maneviyatımıza önem verdikleri için Söğüt’te hizmet noktasında yatırımı amaçlıyorlar. İnşallah güzel yatırımlar yapacaklar. Dedem Ertuğrulgazi’ ye hizmet noktasında çok sevinçliler, inşallah alternatif sanayiler getirerek Söğüt’ümüzün önünü açacağız. Turizmi canlandıracağız hedefimiz bunlar. Söğüt halkımız adına çok teşekkür ediyorum. Yapacakları hizmet dedem Ertuğrulgazi’ ye ve Söğüt halkına olacaktır.” İfadelerini kullandı.

DUYSİAD Başkanı Ahmet Kızılöz, yaptığı açıklamada,.

‘Osmanlı’nın doğuşunda önemli rol oynayan bu şehre minnet borcumuzu ödemek için, iş adamları olarak Belediye Başkanımızın büyük desteği ile güzel şeyler yapacağız’ dedi.

Belediye Başkanımız tarafından yöresel ürünler ve plaket takdim edilen heyetin incelemeleri devam etmektedir. Yeni Yatırımlar İçin Dünya İş Adamları Derneği Söğüt’te – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar