16.4 C
Bilecik
27, 7, 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükYanan Ev İçin Bozüyük Belediyesinden Destek

Yanan Ev İçin Bozüyük Belediyesinden Destek

Yanan Ev İçin Bozüyük Belediyesinden Destek; Evi yanarak kullanılamaz hale gelen Demirci ailesine yeni yuvalarının anahtarını; Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu teslim etti.

Geçtiğimiz ay ilçemiz Yeni Mahalle Demirsu Sokak’ta ahşap evde çıkan yangın sonrası, evleri kullanılmaz hale gelen Demirci ailesine Bozüyük Belediyesi yardım elini uzattı.

Evi yanan ailenin bu soğuk kış günlerinde yaşadığı mağduriyeti gidermek amacıyla seferber olan belediye ekipleri yanan evi tamamen yeniledi. Bozüyük Belediyesi imkânları ile yapılan çalışmalarda öncelikle çatısı kapatılan evin içinde de tamirat, boya ve badana işleri yapıldı. Mutfak ve diğer kullanımlara uygun dolapların montajı tamamlandı. Yangın sonrası harabeye dönen ev tamamen yenilenerek aileye teslim edildi. Belediye Başkan Yardımcılarımız Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu ile birlikte evin anahtarı aileye teslim edildi.

Yanan Ev İçin Bozüyük Belediyesinden Destek

Başkan Bakkalcıoğlu “Sizleri tekrar sıcak yuvanıza kavuşturduğumuz için mutluyuz. Allah bir daha böyle felaketler yaşatmasın. Yeni yuvanız hayırlı, uğurlu olsun, güle güle oturun” dedi.

Demirci ailesi de kötü günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na teşekkür etti. Yanan Ev İçin Bozüyük Belediyesinden Destek – Bilecik Dostları Haber

Geçtiğimiz ay ilçemiz Yeni Mahalle Demirsu Sokak’ta ahşap evde çıkan yangın sonrası evleri kullanılmaz hale gelen Demirci ailesinin imdadına Belediyemiz ekipleri yetişti. Evi yanan ailenin bu soğuk kış günlerinde yaşadığı mağduriyeti gidermek amacıyla seferber olan belediyemiz ekipleri yanan evi tamamen yeniledi. Belediyemiz imkânları ile yapılan çalışmalarda öncelikle çatısı kapatılan evin içinde de tamirat, boya ve badana işleri yapılarak mutfak ve diğer kullanımlara uygun dolapların montajı tamamlandı. Yangın sonrası harabeye dönen ev tamamen yenilenerek aileye teslim edildi. Belediye Başkan Yardımcılarımız Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu ile birlikte evin anahtarını aileye teslim eden Başkanımız Bakkalcıoğlu “ Sizleri tekrar sıcak yuvanıza kavuşturduğumuz için mutluyuz. Allah bir daha böyle felaketler yaşatmasın. Yeni yuvanız hayırlı, uğurlu olsun, güle güle oturun” dedi.

Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ MAKALELER
spot_img

EN POPÜLER

Son Yorumlar