23.7 C
Bilecik
19 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberVali Şentürk'ün Öğretmenler Günü Kutlaması

Vali Şentürk’ün Öğretmenler Günü Kutlaması

Vali Şentürk’ün Öğretmenler Günü Kutlaması; Dünyadaki en onurlu mesleklerin başında olan öğretmenlik; emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, öğreten ve öğrenen arasında güven ve sevgi ilişkisine dayanan, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli ve saygın bir meslektir. 

Her insanın yaşamında silinmez izler bırakan, her çocuğun kendi yolunu bulmasında ona rehberlik eden öğretmenlerimizin, heyecan duyarak, inanarak, severek, fedakarlık göstererek sürdürdükleri bu değerli uğraşın bilgi toplumundaki yeri ve önemi büyüktür.

İdealini ve heyecanını daima taze tutan, kendini her zaman yenileyen değerli öğretmenlerimizin sayesinde ülkemiz; her alanda kalkınmış ve gelişmiş bir dünya devleti haline gelecektir.   

Bu duygu ve düşüncelerle; en önemli zenginliğimiz ve geleceğimiz olan çocuklarımızı, çağın gerektirdiği her türlü bilgi, donanım ve beceriyle zenginleştirerek yaratıcı, üretken; bilgiyi hayatının içinde kullanabilen nesiller olarak yetiştirme hedefimizin en önemli unsuru olan öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü kutluyorum. “Başöğretmen” Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm değerli öğretmenlerimizi de rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum. Vali Şentürk’ün Öğretmenler Günü Kutlaması – Bilecik Dostları Haber

Bu duygu ve düşüncelerle; en önemli zenginliğimiz ve geleceğimiz olan çocuklarımızı, çağın gerektirdiği her türlü bilgi; donanım ve beceriyle zenginleştirerek yaratıcı, üretken; bilgiyi hayatının içinde kullanabilen nesiller olarak yetiştirme hedefimizin en önemli unsuru olan öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü kutluyorum. “Başöğretmen” Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm değerli öğretmenlerimizi de rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; en önemli zenginliğimiz ve geleceğimiz olan çocuklarımızı; çağın gerektirdiği her türlü bilgi, donanım ve beceriyle zenginleştirerek yaratıcı, üretken; bilgiyi hayatının içinde kullanabilen nesiller olarak yetiştirme hedefimizin en önemli unsuru olan öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü kutluyorum. “Başöğretmen” Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm değerli öğretmenlerimizi de rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar