11.7 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberVali Şentürk'ten Yeni Yıl Mesajı

Vali Şentürk’ten Yeni Yıl Mesajı

Vali Şentürk’ten Yeni Yıl Mesajı; Vali Bilal Şentürk, Yeni Yıl nedeniyle mesaj yayımladı

2019 yılını acıları, anıları, mutluluk ve sevinçleriyle geride bırakırken, daha aydınlık ve mutlu yarınlara ulaşma umuduyla 2020 yılını karşılıyoruz. 

Yeni bir yıla girerken,  gerek birey olarak,  gerekse devlet olarak geçen yılı değerlendirmek, eksiklerimizi görmek, yaptıklarımızı ve yapamadıklarımızı tespit etmek, geleceğimizi planlamak açısından önemlidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Bilecikli vatandaşlarımızın, her derecedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın ve basın mensuplarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutlar; yeni umutlarla karşıladığımız 2020 yılının, ilimiz, ülkemiz, dünyamız ve tüm insanlık için, barışın ve hoşgörünün egemen olduğu, şiddetten ve çatışmalardan uzak güzel günler getirmesini dilerim. Vali Şentürk’ten Yeni Yıl Mesajı – Bilecik Dostları Haber

Vali Bilal Şentürk, Yeni Yıl nedeniyle mesaj yayımladı

2019 yılını acıları, anıları, mutluluk ve sevinçleriyle geride bırakırken, daha aydınlık ve mutlu yarınlara ulaşma umuduyla 2020 yılını karşılıyoruz. 

Yeni bir yıla girerken,  gerek birey olarak,  gerekse devlet olarak geçen yılı değerlendirmek; eksiklerimizi görmek, yaptıklarımızı ve yapamadıklarımızı tespit etmek, geleceğimizi planlamak açısından önemlidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Bilecikli vatan; her derecedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın ve basın mensuplarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutlar; yeni umutlarla karşıladığımız 2020 yılının; ilimiz, ülkemiz, dünyamız ve tüm insanlık için, barışın ve hoşgörünün egemen olduğu, şiddetten ve çatışmalardan uzak güzel günler getirmesini dilerim. 

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar