Vaillant’ın Ceosu Bakkalcıoğlu’nu Ziyaret Etti; CEO’su Alper Avdel, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret eden CEO Alper Avdel, Başkan Bakkalcıoğlu ile bir süre görüşerek sohbet etti. Ziyarette karşılıklı olarak yapılan faaliyetler hakkında bilgi verilirken fikir alışverişinde de bulunuldu. Ziyarette Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel’in yanı sıra Vaillant Group İdari İşler ve Filo Müdürü Hakan Akay ve Demirdöküm Bozüyük Tesisleri İdari İşler Uzmanı Mustafa Arda ve Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu’da yer aldı. Ziyaretin sonunda Başkan Bakkalcıoğlu Avdel’e nazik ziyareti nedeni ile teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Vaillant’ın CEO’su Alper Avdel’de Başkan Bakkalcıoğlu’na misafirperverliği nedeni ile teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Vaillant’ın Ceosu Bakkalcıoğlu’nu Ziyaret Etti – Bilecik Dostları Haber

Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret eden CEO Alper Avdel, Başkan Bakkalcıoğlu ile bir süre görüşerek sohbet etti. Ziyarette karşılıklı olarak yapılan faaliyetler hakkında bilgi verilirken fikir alışverişinde de bulunuldu. Ziyarette Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel’in yanı sıra Vaillant Group İdari İşler ve Filo Müdürü Hakan Akay ve Demirdöküm Bozüyük Tesisleri İdari İşler Uzmanı Mustafa Arda ve Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu’da yer aldı. Ziyaretin sonunda Başkan Bakkalcıoğlu Avdel’e nazik ziyareti nedeni ile teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Vaillant’ın CEO’su Alper Avdel’de Başkan Bakkalcıoğlu’na misafirperverliği nedeni ile teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.