19.8 C
Bilecik
26 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberTüm Bilecik 19 Mayıs'ta Fener Alayında Buluşuyoruz.

Tüm Bilecik 19 Mayıs’ta Fener Alayında Buluşuyoruz.

BİLECİK; BAYRAĞINI AL, BAYRAMINA GEL!

Tüm Bilecik 19 Mayıs’ta Fener Alayında; Bilecik Belediyesi Tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için hazırlıklar tamamlanmış.. Tüm Bilecik Halkının Fener Alayında bir araya gelmesi ve büyük bir coşku selinin oluşmasını umuyor ve yoğun kalabalıkların oluşturacağını düşünüyorum.

Tüm yurtta olduğu gibi Bilecik’te de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının coşkuyla kutlanması için çalışmalar tamamlandı.

Bilecik Belediyesi tarafından hazırlanan çalışmalar kapsamında 19 Mayıs Cumhuriyet Bayramına, fener alayı, atabarı oyunu ve konserler renk katacak.

Bilecik’te Cumhuriyet Bayramı coşkusu, 19 Mayıs Pazar günü saat: 19:19’da; 81 il 19 ülkede eş zamanlı olarak Atabarı Oyununun sergilenmesi ile başlayacak.

Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilecek Atabarı oyunu sonrasında halkımız saat: 21:00’de başlayacak olan Fener Alayı’nda; Cumhuriyet Meydanından otogar üstündeki şenlik alanına kadar yürüyecek.

“Gençler Sıra Sizde Bayrağını Al, Bayramına Gel” sloganı ile düzenlenecek konserde bir araya gelecek olan Bilecikliler, saat: 22:00’de gerçekleştirilecek konserde Murat Durmaz orkestrası, ile buluşacak. Tüm Bilecik 19 Mayıs’ta Fener Alayında Buluşuyoruz. – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Belediyesi Tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için hazırlıklar tamamlanmış.. Tüm Bilecik Halkının Fener Alayında bir araya gelmesi ve büyük bir coşku selinin oluşmasını umuyor ve yoğun kalabalıkların oluşturacağını düşünüyorum. Bilecik Belediyesi Tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için hazırlıklar tamamlanmış.. Tüm Bilecik Halkının Fener Alayında bir araya gelmesi ve büyük bir coşku selinin oluşmasını umuyor ve yoğun kalabalıkların oluşturacağını düşünüyorum.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar