TOKİ İlkokulunda Destek Eğitim Odası Açılışı; Okullarımızda faaliyette olan destek eğitim odaları sayesinde, ihtiyacı olan öğrencilerimize kaynaştırma eğitimi verilmektedir. Bireyselleştirilmiş eğitim programlarıyla çocukların eğitsel ve sosyal yönden bütünleşmeleri sağlanır. Bakanlığımızın projesi kapsamında, 2 Ocak Perşembe günü saat 11.00’da TOKİ İlkokulu’nun destek eğitim odasının açılışı yapıldı. Açılışa Vali Yardımcısı Akın YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK, Şube Müdürlerimiz Osman BAT, Süleyman ÖZDEMİR, Cuma İVRENDİ, Ali GÜDER, okul kurum müdürleri ve TOKİ Mahallesi Muhtarı Yasemin SEZER katıldı.

Açılışın ardından “Okul Yardımlaşma ve Dayanışma Kermesi” yapıldı. Okul yararına düzenlenen ve gün boyu devam eden kermes, öğretmen ve öğrencilerin özverili çalışması ve ailelerin büyük katkısıyla gerçekleşti. Kermes programı, öğretmen, öğrenci ve veli  iletişimi ve birlikteliği açısından faydalı oldu.  Renkli görüntülerinde oluştuğu kermeste yiyecek, içecek stantlarına katılımcıların ilgisi yoğun oldu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK, programda emeği geçen öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür etti. TOKİ İlkokulunda Destek Eğitim Odası Açılışı – Bilecik Dostları Haber

Okullarımızda faaliyette olan destek eğitim odaları sayesinde, ihtiyacı olan öğrencilerimize kaynaştırma eğitimi verilmektedir. Bireyselleştirilmiş eğitim programlarıyla çocukların eğitsel ve sosyal yönden bütünleşmeleri sağlanır. Bakanlığımızın projesi kapsamında, 2 Ocak Perşembe günü saat 11.00’da TOKİ İlkokulu’nun destek eğitim odasının açılışı yapıldı. Açılışa Vali Yardımcısı Akın YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK, Şube Müdürlerimiz Osman BAT, Süleyman ÖZDEMİR, Cuma İVRENDİ, Ali GÜDER, okul kurum müdürleri ve TOKİ Mahallesi Muhtarı Yasemin SEZER katıldı.

Açılışın ardından “Okul Yardımlaşma ve Dayanışma Kermesi” yapıldı. Okul yararına düzenlenen ve gün boyu devam eden kermes, öğretmen ve öğrencilerin özverili çalışması ve ailelerin büyük katkısıyla gerçekleşti. Kermes programı, öğretmen, öğrenci ve veli  iletişimi ve birlikteliği açısından faydalı oldu.  Renkli görüntülerinde oluştuğu kermeste yiyecek, içecek stantlarına katılımcıların ilgisi yoğun oldu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK, programda emeği geçen öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür etti.