Bozüyük, Odunpazarı Belediyesi Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenen İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı adlı oyuna ev sahipliği yaptı.


Tiyatro İşsizlik Yanığı Adlı Oyun Bozüyükte Sahne Aldı; Bozüyük Belediyesi tarafından Metristepe Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlik Bozüyüklü tiyatro severler tarafından yoğun ilgi gördü. Tek kişilik oyun üniversiteden mezun olan ve iş bulamayan bir gencin yaşadığı ruhsal durumları anlatıyor. Çaresizlik içindeki bireyin yaşadığı maceraların nerelere evrilebileceğini seyirciye aktardı. Ücretsiz olarak seyirci ile buluşan oyun; sonunda Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, oyuncuyu ve ekibini tebrik ederek, plaket ve çiçek takdim etti.


Oyun sonunda performansı ile Bozüyüklülülere muhteşem bir akşam yaşatan oyuncu Ömer Burak Ünal salonda bulunanlar tarafından uzun süre alkışlandı. Tiyatro oyununu izleyemeye gelenler arasında Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ve eşinin yanı sıra; Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu, Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu, CHP İlçe Başkanı İhsan Esel, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda sanat sever yer aldı. Tiyatro İşsizlik Yanığı Adlı Oyun Bozüyükte Sahne Aldı – Bilecik Dostları Haber