10.4 C
Bilecik
17 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberTeftişör Adlı Oyun Bilecik'te Sahne Aldı

Teftişör Adlı Oyun Bilecik’te Sahne Aldı

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Bilecik Tiyatro Günleri kapsamında Teftişör Adlı Oyun Bilecik’te Sahne Aldı

Teftişör Adlı Oyun Bilecik’te Sahne Aldı; Oğuz Utku Güneş’in yönetmenliğini yaptığı ve Gogol’un ‘’Müfettiş’’ adlı eserinden uyarlanan ‘’Teftişör’’ adlı oyunda, Barış Yıldız, Berk Yaygın, Çağdaş Tekin, Çetin Kaya, Deniz Özmen, Ediz Akşehir ve Gökhan Azlağ yer aldı.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde sahnelenen oyunun ardından Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, oyunculara teşekkür ederek hediyeleri takdim etti.

Oyuncular da kendilerini Bilecik’teki tiyatro severlerle buluşturduğu için duydukları memnuniyeti belirterek, Başkan Şahin ve eşi Serpil Şahin’e teşekkür etti. – Bilecik Dostları Haber

Oğuz Utku Güneş’in yönetmenliğini yaptığı ve Gogol’un ‘’Müfettiş’’ adlı eserinden uyarlanan ‘’Teftişör’’ adlı oyunda; Barış Yıldız, Berk Yaygın, Çağdaş Tekin, Çetin Kaya; Deniz Özmen, Ediz Akşehir ve Gökhan Azlağ yer aldı. Oğuz Utku Güneş’in yönetmenliğini yaptığı ve Gogol’un ‘’Müfettiş’’ adlı eserinden uyarlanan ‘’Teftişör’’ adlı oyunda, Barış Yıldız; Berk Yaygın, Çağdaş Tekin, Çetin Kaya, Deniz Özmen, Ediz Akşehir ve Gökhan Azlağ yer aldı.

Oğuz Utku Güneş’in yönetmenliğini yaptığı ve Gogol’un ‘’Müfettiş’’ adlı eserinden uyarlanan ‘’Teftişör’’ adlı oyunda, Barış Yıldız; Berk Yaygın, Çağdaş Tekin, Çetin Kaya, Deniz Özmen, Ediz Akşehir ve Gökhan Azlağ yer aldı. Oğuz Utku Güneş’in yönetmenliğini yaptığı ve Gogol’un ‘’Müfettiş’’ adlı eserinden uyarlanan ‘’Teftişör’’ adlı oyunda, Barış Yıldız; Berk Yaygın, Çağdaş Tekin, Çetin Kaya, Deniz Özmen, Ediz Akşehir ve Gökhan Azlağ yer aldı. Oğuz Utku Güneş’in yönetmenliğini yaptığı ve Gogol’un ‘’Müfettiş’’ adlı eserinden uyarlanan ‘’Teftişör’’ adlı oyunda, Barış Yıldız; Berk Yaygın, Çağdaş Tekin, Çetin Kaya, Deniz Özmen, Ediz Akşehir ve Gökhan Azlağ yer aldı.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar