24.4 C
Bilecik
27 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükTalat Bakkalcıoğlu'ndan Yeni Yıl Mesajı

Talat Bakkalcıoğlu’ndan Yeni Yıl Mesajı

Talat Bakkalcıoğlu’ndan Yeni Yıl Mesajı; Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Bakkalcıoğlu mesajında yeni yılın yeni umutlar ile geldiğini belirterek “Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni umutlar demektir. Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir.

Milletçe, üzüntü ve sevinçlerle dolu bir yıla daha veda edip, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla girmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Yeni yılda, huzura ve mutluluğa olan umudumuzu tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için çok çalışıp başta kamu kurum ve kuruluşlar olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek Bozüyük’ümüzün gelişmesi ve kalkınmasını sağlayacak çalışmaları yapmak en önemli hedefimiz olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 2020 yılının başta ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk ve aydınlık günler getirmesi dileğiyle, tüm hemşerilerimin yeni yılını kutluyor; ailesi, yakınları ve sevenleriyle birlikte nice güzel yıllara erişmelerini diliyorum.” dedi. Talat Bakkalcıoğlu’ndan Yeni Yıl Mesajı; – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar