10.4 C
Bilecik
17 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberRehabilitasyon Merkezinde yapılan hizmetler

Rehabilitasyon Merkezinde yapılan hizmetler

Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinde yapılan hizmetler; Bilecik Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Nedret Avcı, 2019’un ilk sekiz ayında gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Bilecik Belediyesi’nin can dostlarımız olan sokak köpekleri başta olmak üzere birçok yaban hayvanına da hizmet ettiklerini belirtti.

Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin Bilecik ve çevresinde güzel hizmetler sunduğunu hatırlatan Avcı, şunları söyledi:

‘’Tedavi merkezimizde 2019 yılı ilk 8 aylık sürede 420 köpek ile 150 kediye kısırlaştırma hizmeti verdik. 700 sokak hayvanına kuduz aşısı uygulandık. Bununla birlikte 70 adet kedi ve 50 adet köpeği sahiplendirdik. Ayrıca çalışmalarımız kapsamında 25 adet yaban hayvanını tedavi ederek, doğal ortamına bıraktık.’’ Dedi. – Bilecik Dostları Haber

TEDAVİ MERKEZİNE YOĞUN BAKIM VE MÜŞAHEDE ÜNİTELERİ ALINDI

Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ne yoğun bakım ve müşahede üniteleri aldıklarını kaydeden Avcı; ‘’Tedavi merkezimizi günün şartlarına göre teknolojik imkanlar ile donatıyoruz.

Bu kapsamda araç ve ekipmanlarımızı zenginleştiriyoruz. Çalışmalarımız kapsamında ayrıca şehrimizin birçok noktasına kulübe ve beslenme odakları kurmaya devam ediyoruz’’ şeklinde konuştu. Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinde yapılan hizmetler

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar