24.4 C
Bilecik
27 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükŞahinoğlu Taksicilerin Genel Kuruluna Katıldı

Şahinoğlu Taksicilerin Genel Kuruluna Katıldı

Şahinoğlu Taksicilerin Genel Kuruluna Katıldı; Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu Aktif Taksi ve Taksi Dolmuşlar Derneği’nin 3. Genel Kurul Toplantısına katıldı. Tüm taksicilerin katıldığı genel kurulda Aziz Topal güven tazeledi.


Bozüyük Aktif Taksi ve Taksi Dolmuşlar Derneği’nin 3. Genel Kurul Toplantısı Bozüyük Belediyesi Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde yapıldı. Toplantıya Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu ve ilçede faaliyet gösteren taksiciler katıldı. Seçim öncesinde kısa bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu taksicilere bereketli ve bol kazançlı günler temenni ederek yeni dönemde seçilecek yönetim kurulu üyelerine ve başkana başarılar diledi. Toplantıda derneğin bu güne kadar yapmış olduğu faaliyetler hakkında bilgi verildi. Bozüyük Aktif Taksi ve Taksi Dolmuşlar Derneği Başkanı Aziz Topal’ın güven tazelediği seçimde derneğin asil yönetim kurulu listesinde Başkan Aziz Topal’ın ardından Zekai Fıçıcı, Ahmet Gökşin, Gürhan Efe, Ümit Demirel, Denetim Kurulu’nda Samet Akkaş, Cihan Karadede, Mehmet Sarı, Disiplin Kurulu’nda ise Özkan Devlez, Sedat Aydın ve İsmail Yanpala yer aldı. Şahinoğlu Taksicilerin Genel Kuruluna Katıldı – Bilecik Dostları Haber

Bozüyük Aktif Taksi ve Taksi Dolmuşlar Derneği’nin 3. Genel Kurul Toplantısı Bozüyük Belediyesi Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde yapıldı. Toplantıya Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu ve ilçede faaliyet gösteren taksiciler katıldı. Seçim öncesinde kısa bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu taksicilere bereketli ve bol kazançlı günler temenni ederek yeni dönemde seçilecek yönetim kurulu üyelerine ve başkana başarılar diledi. Toplantıda derneğin bu güne kadar yapmış olduğu faaliyetler hakkında bilgi verildi. Bozüyük Aktif Taksi ve Taksi Dolmuşlar Derneği Başkanı Aziz Topal’ın güven tazelediği seçimde derneğin asil yönetim kurulu listesinde Başkan Aziz Topal’ın ardından Zekai Fıçıcı, Ahmet Gökşin, Gürhan Efe, Ümit Demirel, Denetim Kurulu’nda Samet Akkaş, Cihan Karadede, Mehmet Sarı, Disiplin Kurulu’nda ise Özkan Devlez, Sedat Aydın ve İsmail Yanpala yer aldı.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar