Saadet Partisi Genel Başkanı Başkan Şahini ziyaret etti; Saadet Partisi 7 Olağan Kongresi için Bilecik’e gelen Genel Başkan Temel Karamollaoğlu Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Genel Başkan Karamollaoğlu’nu karşılayan Başkan Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Genel Başkan ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Saadet Partisi Genel Başkanı Başkan Şahini ziyaret etti- Bilecik Dostları Haber

Saadet Partisi 7 Olağan Kongresi için Bilecik’e gelen Genel Başkan Temel Karamollaoğlu ;Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Genel Başkan Karamollaoğlu’nu karşılayan Başkan Şahin; ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Genel Başkan ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Saadet Partisi 7 Olağan Kongresi için Bilecik’e gelen Genel Başkan; Temel Karamollaoğlu Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Genel Başkan Karamollaoğlu’nu; karşılayan Başkan Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Genel Başkan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Saadet Partisi 7 Olağan Kongresi için Bilecik’e gelen Genel Başkan Temel Karamollaoğlu; Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Genel Başkan Karamollaoğlu’nu karşılayan Başkan Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek; Genel Başkan ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Saadet Partisi 7 Olağan Kongresi için Bilecik’e gelen Genel Başkan Temel Karamollaoğlu; Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Genel Başkan Karamollaoğlu’nu karşılayan Başkan Şahin; ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Genel Başkan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Saadet Partisi 7 Olağan Kongresi için Bilecik’e gelen Genel Başkan Temel Karamollaoğlu; Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Genel Başkan Karamollaoğlu’nu karşılayan Başkan Şahin; ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Genel Başkan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.