23.7 C
Bilecik
19 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberSaadet Partisi Genel Başkanı Başkan Şahini ziyaret etti

Saadet Partisi Genel Başkanı Başkan Şahini ziyaret etti

Saadet Partisi Genel Başkanı Başkan Şahini ziyaret etti; Saadet Partisi 7 Olağan Kongresi için Bilecik’e gelen Genel Başkan Temel Karamollaoğlu Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Genel Başkan Karamollaoğlu’nu karşılayan Başkan Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Genel Başkan ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Saadet Partisi Genel Başkanı Başkan Şahini ziyaret etti- Bilecik Dostları Haber

Saadet Partisi 7 Olağan Kongresi için Bilecik’e gelen Genel Başkan Temel Karamollaoğlu ;Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Genel Başkan Karamollaoğlu’nu karşılayan Başkan Şahin; ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Genel Başkan ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Saadet Partisi 7 Olağan Kongresi için Bilecik’e gelen Genel Başkan; Temel Karamollaoğlu Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Genel Başkan Karamollaoğlu’nu; karşılayan Başkan Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Genel Başkan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Saadet Partisi 7 Olağan Kongresi için Bilecik’e gelen Genel Başkan Temel Karamollaoğlu; Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Genel Başkan Karamollaoğlu’nu karşılayan Başkan Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek; Genel Başkan ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Saadet Partisi 7 Olağan Kongresi için Bilecik’e gelen Genel Başkan Temel Karamollaoğlu; Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Genel Başkan Karamollaoğlu’nu karşılayan Başkan Şahin; ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Genel Başkan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Saadet Partisi 7 Olağan Kongresi için Bilecik’e gelen Genel Başkan Temel Karamollaoğlu; Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Genel Başkan Karamollaoğlu’nu karşılayan Başkan Şahin; ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Genel Başkan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar