10.7 C
Bilecik
24 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberAnadolu Selçuklu Parkı Çalışmaları hız kesmiyor

Anadolu Selçuklu Parkı Çalışmaları hız kesmiyor

Anadolu Selçuklu Parkı Çalışmaları hız kesmiyor; Osmaneli Sakarya Nehrinin içinden geçtiği, bir çok güzelliği bünyesinde barındıran harika bir yerleşim yeri. Böyle güzel bir kentte tabi ki bu Allah vergisi avantajları da kullanabilmek için Osmaneli Belediyesi olarak projeler yapıyor ve en kısa zamanda hayata geçiriyoruz.

Osmaneli Belediyesi 2014 martından bu yana ilçede yaşam kalitesini arttırmak için bir çok park yatırımını gerçekleştirdi. 200.000 M2 lik alanda büyük parklar ve içlerinde yaşam alanlarını,spor alanlarını gerçekleştirdik. Şehitler Parkı,Tarih Parkı, Çobandere Parkı,Anadolu Selçuklu Parkı,İçmeler Parkı bu dönemde yaptığımız büyük parklardan. Bu parklara ilave olarak içinde bulunduğumuz dönemde de Beşevler Mahallesi Parkı, Osman Gazi Parkı, Millet Bahçesi başta olmak üzere 200.000 m2 daha park, spor alanları, yaşam alanları, yürüyüş ve bisiklet alanlarını yapacağız.

Osmaneli halkı yapmış olduğumuz parklara yoğun ilgi gösteriyor ve ilçemiz dışından komşu illerden bir çok kardeşimizi de Osmaneli de ağırlıyoruz. Yeni yapacağımız ilave parklarla Osmaneli çok dikkat çeken ve tercih edilen bir noktayı da yakalayacak. Anadolu Selçuklu Parkı Çalışmaları hız kesmiyor – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar