-1.2 C
Bilecik
21 Ekim 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik EğitimÖğretmenlerimiz Konulu Resim Yarışması Sonuçlandı

Öğretmenlerimiz Konulu Resim Yarışması Sonuçlandı

Bilecik Belediyesinin 12 – 17 yaşları arası Eğitime ve Çocuklarımıza yönelik katkı sunmak için düzenlenen resim yarışmasında birinciye 1000, ikinciye 750, üçüncüye 500 TL ödül verileceğini Bilecik Belediyesi web sayfasından duyuran belediyemiz dereceye giren öğrencilerimize Öğretmenlerimiz konulu resim yarışması ödülleri takdim edildi.

Belediye Başkanımız Semih Şahin, Başkan Danışmanımız Rafet Özbek ve Belediye Başkan Yardımcımız Melek Mızrak Subaşı, Belediyemiz tarafından düzenlenen “Öğretmenlerimiz” konulu resim yarışmasında dereceye giren; Soner Selçuk Karadağ, Yiğit Efe Uysal ve Bilgehan Bilge’ye ödüllerini takdim etti.

İlimizde yürütülen sanat ve kültür faaliyetlerin ve başarılı gençliğimizin ön plana çıkarılması ve sanat ve kültürel faaliyetleri açısından yeteneklerinin ön plana çıkarılması nedeniyle öğrencilere motivasyon ve öğrenimlerinde daha etkili ve umut teşvik eden bu faaliyetlerin öğrenciler üzerindeki etkisinin gelecek için yetişecek olan nesilerimizin başarılı bireyler olma özgüveninin kazandırıldığı “Öğretmenlerimiz” konulu resim yarışması vb. faaliyetlerin daha fazla olması temennisi ile şehrimizin bu alanlarda ulusal basına taşınarak daha iyi bir şekilde temsil edeceğini düşüncesiyle Bilecik Belediyemizin bu alanda faaliyetlerini arttırması temennimizdir. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Öğretmenlerimiz Konulu Yarışma Birincisi
Resim Yarışması Birincisi
Resim Yarışması Birincisi
Resim Yarışması Birincisi
Resim Yarışması İkincisi
Resim Yarışması İkincisi
Öğretmenlerimiz Konulu Resim Yarışması
Resim Yarışması Üçüncüsü
Resim yarışmasında dereceye giren resimler

Belediye Başkanımız Semih Şahin, Başkan Danışmanımız Rafet Özbek ve Belediye Başkan Yardımcımız Melek Mızrak Subaşı; Belediyemiz tarafından düzenlenen “Öğretmenlerimiz” konulu resim yarışmasında dereceye giren; Soner Selçuk Karadağ, Yiğit Efe Uysal ve Bilgehan Bilge’ye ödüllerini takdim etti.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar