10.8 C
Bilecik
25 Ekim 2021
Ana SayfaBilecik HaberO Şimdi İl Genel Meclisi Üyesi

O Şimdi İl Genel Meclisi Üyesi

O Şimdi İl Genel Meclisi Üyesi; Araçsız Meclis Üyesi’ne Hizmet yolunda Dolmuş Beklerken Rastladık. Geçtiğimiz seçimlerde hararetli bir İl genel Meclisi yarışında siyasi partisi CHP içinde birinci sırayı çok küçük farkla kaybederek daha sonra büyük haksızlık yapıldığına inandığım; Mehmet Janrat Karaahmet’in üçüncü sıradan aday olmasıyla gündem’de büyük yankılar uyandıran  “O” Chp il genel meclisi adayı’na Dolmuş durağında beklerken görünce objektiflerimize takıldı.

Herşeye rağmen halkın sevgisi ile tahmin edilemeyen bir başarı yakaladı. 3. Sıradan Bilecik Chp tarihin’de ilk kez Meclis’e giren M.janrat Karaahmet’in;

Halk tarafından kendisine yapılan haksızlığa tepkisini sandıkta büyük bir özveriyle gösterdiğinin ispatına gerek var mı?”

Her zaman toplum içinde her kesimle içli dışlı olan M. Janrat Karaahmet beyin seçimlerden bu yana geçen 2 ay süreden sonra hala halkın içinde Halk dolmuşları ile yolculuklarına tanık olmak beni vatandaş olarak ona daha bir sıcak yaklaşmama neden oldu.

Alışık olmadığım bir durumdu seçilmiş insanların hala günlük yaşamlarını seçilmeden önce sürdürdükleri gibi devam ettirmeleri.

Bende merak uyandırdı ve kendisine doğru fotoğraflarını çekerek yaklaştım.

Güzel bir selamın ardından,

Ayaküstü bir bir soru yönelttim “nereye gittiğini sordum.”

Aslında içimden geçen soruya acaba aynı düşüncemle cevap verir mi diye bir beklenti içindeydim. Aklımdan geçen onun bir çalışma içinde olduğu üzerindeki takım elbesi ile belli ediyordu.

Soruma büyük saygıyla “Özel İdare’de bir toplantıya gittiğinden bahsetti.”

Daha sonra onun dolmuşa binip uzaklaştığı aracın arkasından gergin ve yorgun geçen gün sonrasında, vatandaş düşüncesiyle gülümseyerek bende adımlarımı istikametime doğrultarak yoluma devam ettim.

Böyle özverili çalışkan ve güzel idarecilerimizin artması dileğiyle Mehmet Janrat Karaahmet’e başarılarının devamını dilerim. “O” Şimdi İl Genel Meclisi Üyesi – Bilecik Dostları

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar