16.4 C
Bilecik
27, 7, 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükMidi Kız Voleybol Takımı 2 Galibiyetini Aldı

Midi Kız Voleybol Takımı 2 Galibiyetini Aldı

Midi Kız Voleybol Takımı 2 Galibiyetini Aldı; Türkiye Voleybol Federasyonu Midi Kız Kategorisi İl Şampiyonasında Bozüyük  Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü ikinci maçında 3-0 galip geldi.

Bozüyük Kapalı Spor Salonu’nda oynanan müsabakada Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü, Söğüt Spor Kız Voleybol Takımı ile karşı karşıya geldi.Karşılaşmada hiç set vermeyen Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Kız Voleybol Takımı setleri 25-13, 25-13 ve 25-8 skorlarla 3-0 kazandı. Voleybol severlerin yoğun katılımı ile gerçekleşen müsabaka sonunda Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü İl Şampiyonluğu yolunda ikinci galibiyetini almış oldu.

Karşılaşmayı İlçe Garnizon Komutanı Bkm. Yzb. Murat Günhan, Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu, Kulüp Yöneticileri ve sporcuların aileleri izledi. Midi Kız Voleybol Takımı 2 Galibiyetini Aldı – Bilecik Dostları Haber

Bozüyük Kapalı Spor Salonu’nda oynanan müsabakada Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü; Söğüt Spor Kız Voleybol Takımı ile karşı karşıya geldi.Karşılaşmada hiç set vermeyen Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Kız Voleybol Takımı setleri 25-13, 25-13 ve 25-8 skorlarla 3-0 kazandı. Voleybol severlerin yoğun katılımı ile gerçekleşen müsabaka sonunda; Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü İl Şampiyonluğu yolunda ikinci galibiyetini almış oldu.

Bozüyük Kapalı Spor Salonu’nda oynanan müsabakada Bozüyük Belediyesi; Eğitim ve Spor Kulübü, Söğüt Spor Kız Voleybol Takımı ile karşı karşıya geldi.Karşılaşmada hiç set vermeyen Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Kız

Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ MAKALELER
spot_img

EN POPÜLER

Son Yorumlar