11.7 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberMelih Karaçam; Adaylığını Açıkladı

Melih Karaçam; Adaylığını Açıkladı

Melih Karaçam Adaylığını Açıkladı; Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) Kongre çalışmaları delege seçimleri sonradasında dikkatler 29 Aralık’ta yapılacak Kongreye çevrildi.

Gültekin Merkez İlçe Başkanının aday olmayacağını açıklamasından sonra, önce yönetim kurulu üyelerinden Berna Pamukçu adaylığını açıklamasından sonra; Bugün yine yönetim Kurulu Üyelerinden olan Melih Karaçam Adaylığını açıkladı.

Karaçam; yaptığı açıklamada;

“Siyasi yaşamıma Gençlik Kolları’ndan başladığım, CHP ailesinin bir parçası olmaktan onur duyduğum, son 2 dönemde de Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi görevinde bulunduğum partimin 29 Aralık’ta yapılacak 37. Olağan Merkez İlçe Başkanlığı seçimlerinde adayım. Ailem dediğim partililerimin destekleriyle ve ekip arkadaşlarımız ile birlikte bu önemli görev için yola çıktık. Yola çıkmamızın temel etkeni yerelde iktidar olan partimizin genelde de iktidar olmasıdır. Bu yolda tüm gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yapılacak kongrede aday olacak tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Kongrede kaybeden olmayacak kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır” dedi. – Bilecik Dostları Haber

“Siyasi yaşamıma Gençlik Kolları’ndan başladığım, CHP ailesinin bir parçası olmaktan onur duyduğum, son 2 dönemde de Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi görevinde bulunduğum partimin 29 Aralık’ta yapılacak 37. Olağan Merkez İlçe Başkanlığı seçimlerinde adayım. Ailem dediğim partililerimin destekleriyle ve ekip arkadaşlarımız ile birlikte bu önemli görev için yola çıktık. Yola çıkmamızın temel etkeni yerelde iktidar olan partimizin genelde de iktidar olmasıdır. Bu yolda tüm gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yapılacak kongrede aday olacak tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Kongrede kaybeden olmayacak kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır” dedi.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar