5.8 C
Bilecik
21 Ekim 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik YaşamLokman Bizim Şehirde Osmaneli Çekimleri Tamamlandı

Lokman Bizim Şehirde Osmaneli Çekimleri Tamamlandı

Lokman Bizim Şehirde Osmaneli Çekimleri Tamamlandı; Tv360 ekranlarında yayınlanan Lokman Bizim Şehirde isimli program ile tüm Türkiye’yi ve Anadoluyu karış karış gezen Lokman Dağ ilçemizde bir gün buyunca çekimlerde ve ziyaretlerde bulundu. Necla Hanım Konağında Osmaneli MYO Aşçılık Bölümü öğrencilerinin yaptığı yöresel yemekleri ve Osmaneli kadınlarının yemek hünerlerinin çekimlerini gerçekleştirdi.

Osmaneli Konaklarını, Prof Dr Yunus Söylet İçmeler Tesislerini, Rüstem Paşa Camii,Yıldırım Beyazit Camii, Aya Yorgi Kilisesi, Sakarya Kıyısındaki Parklar vb tarihi ve kültürel alanlarda çekimler yapan Lokman Dağ Osmaneli Kaymakamı Naif Yavuz ve Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’i ziyaret etti. Geceyi Osmaneli Belediyesi Fazıl Bozkurt Konağında geçiren Lokman Dağ sabah Osmaneli’den ayrıldı.

Osmaneli Kaymakamı Naif Yavuz ve Belediye Başkanı Münür Şahin Lokman; Bizim Şehirde programında Osmaneli İlçemizi ziyaretleri için sanatcı ve yapımcı Lokman Dağa teşekkür ettiler. Lokman Bizim Şehirde Osmaneli Çekimleri Tamamlandı – Bilecik Dostları Haber

Tv360 ekranlarında yayınlanan Lokman Bizim Şehirde isimli program; ile tüm Türkiye’yi ve Anadoluyu karış karış gezen Lokman Dağ ilçemizde bir gün buyunca cekimlerde ve ziyaretlerde bulundu. Necla Hanım Konağında Osmaneli MYO Aşçılık Bölümü öğrencilerinin yaptığı yöresel yemekleri ve Osmaneli kadınlarının yemek hünerlerinin cekimlerini gercekleştirdi.

Osmaneli Konaklarını, Prof Dr Yunus Söylet İçmeler Tesislerini; Rüstem Paşa Camii, Yıldırım Beyazit Camii,Aya Yorgi Kilisesi, Sakarya Kıyısındaki Parklar vb tarihi ve kültürel alanlarda cekimler yapan; Lokman Dağ Osmaneli Kaymakamı Naif Yavuz ve Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’i ziyaret etti. Geceyi Osmaneli Belediyesi Fazıl Bozkurt Konağında geciren Lokman Dağ sabah Osmaneli’den ayrıldı.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar