Kıbrıs gazilerine madalya ve beratları takdim edildi; Bilecik’in Osmaneli ilçesinde yaşayan ve Kıbrıs Barış Harekatı’na katılan gazilere madalya ve berat belgesi takdim edildi.

Osmaneli Kaymakamlığında düzenlenen törende, Kaymakam Naif Yavuz; Bilecik Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hatice Dost ile birlikte ilçede Kıbrıs Barış Harekatı’na katılan gazi Celal Talip; gazi Rafet Çak ve ayrıca vefat eden gazi Recai Özbey adına eşi Perihan Özbey’e Madalya ve Berat Belgeleri verildi. Kıbrıs gazilerine madalya ve beratları takdim edildi – Bilecik Dostları Haber

Osmaneli Kaymakamlığında düzenlenen törende, Kaymakam Naif Yavuz; Bilecik Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hatice Dost ile birlikte ilçede Kıbrıs Barış Harekatı’na katılan gazi Celal Talip; gazi Rafet Çak ve ayrıca vefat eden gazi Recai Özbey adına eşi Perihan Özbey’e Madalya ve Berat Belgeleri verildi.

Osmaneli Kaymakamlığında düzenlenen törende, Kaymakam Naif Yavuz; Bilecik Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hatice Dost ile birlikte ilçede Kıbrıs Barış Harekatı’na katılan gazi Celal Talip; gazi Rafet Çak ve ayrıca vefat eden gazi Recai Özbey adına eşi Perihan Özbey’e Madalya ve Berat Belgeleri verildi. Bilecik’in Osmaneli ilçesinde yaşayan ve Kıbrıs Barış Harekatı’na katılan gazilere madalya ve berat belgesi takdim edildi. Bilecik’in Osmaneli ilçesinde yaşayan ve Kıbrıs Barış Harekatı’na katılan gazilere madalya ve berat belgesi takdim edildi. Bilecik’in Osmaneli ilçesinde yaşayan ve Kıbrıs Barış Harekatı’na katılan gazilere madalya ve berat belgesi takdim edildi. Bilecik’in Osmaneli ilçesinde yaşayan ve Kıbrıs Barış Harekatı’na katılan gazilere madalya ve berat belgesi takdim edildi.