5.8 C
Bilecik
21 Ekim 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik Karla Mücadele Çalışmaları

Bilecik Karla Mücadele Çalışmaları

Bilecik Karla Mücadele Çalışmaları; Bilecik Belediyesi Karla Mücadele Çalışmaları Başladı.

Bilecik’te sabah saatlerinde yoğun bir şekilde etkisi gösteren kar yağışı yükseklerde kar yoğunluğun artması ve ulaşımda aksaklık meydana gelebilecek tüm yolların öncelikli olarak kar mücadele ekipleri tarafından karla mücadele çalışmaları sabah saatlerinde başlatıldı.

Karla Mücadele Çalıması için gerekli araç ve ekipler ile 7/24 saat esasına göre görevleri başında olan ekipler, başta şehrin yüksek noktası olan okullar bölgesinde yol temizleme çalışması gerçekleştirdi.

 Karla Mücadele Çalışmaları sabahın erken saatlerinden itibaren çalışmalarını kesintisiz olarak sürdüren ekipler, ayrıca vatandaşların karla ilgili taleplerini de en kısa zamanda yerine getiriyor.

   İlgili birimleri ve yaklaşık 30 kişilik ekibi yanı sıra 3 kamyon, 3 kepçe, 1 greyder, 1 kar küreme aracı, 1 traktör ve 2 adet solüsyon aracı ile çalışmalarını sürdüren ekipler,  ana ve ara arterlerdeki çalışmalarını sürdürüyor. – Bilecik Dostları Haber

 Bilecik Belediyesi Karla Mücadele Çalışmaları Başladı.

Bilecik’te sabah saatlerinde yoğun bir şekilde etkisi gösteren kar yağışı; yükseklerde kar yoğunluğun artması ve ulaşımda aksaklık meydana gelebilecek tüm yolların öncelikli olarak kar mücadele ekipleri; tarafından karla mücadele çalışmaları sabah saatlerinde başlatıldı.

Karla Mücadele Çalıması için gerekli araç ve ekipler ile 7/24 saat esasına göre görevleri başında olan ekipler; başta şehrin yüksek noktası olan okullar bölgesinde yol temizleme çalışması gerçekleştirdi.

 Karla Mücadele Çalışmaları sabahın erken saatlerinden itibaren çalışmalarını kesintisiz olarak sürdüren ekipler; ayrıca vatandaşların karla ilgili taleplerini de en kısa zamanda yerine getiriyor.

   İlgili birimleri ve yaklaşık 30 kişilik ekibi yanı sıra 3 kamyon, 3 kepçe; 1 greyder, 1 kar küreme aracı, 1 traktör ve 2 adet solüsyon aracı ile çalışmalarını sürdüren ekipler;  ana ve ara arterlerdeki çalışmalarını sürdürüyor. 

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar