19.8 C
Bilecik
26 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberJanrat Karaahmet'den Düğüne Davet

Janrat Karaahmet’den Düğüne Davet

Janrat Karaahmet’den Düğüne Davet; Günlerden 18 Temmuz Pazar, sabahın köründe whatsaptan bir davetiye düştü. Davetiyeye baktım daha yeni uyanmıştım ayılamamışım. Pandemi süreci ve gelişen teknolojinin güzellikleriyle artık davetiye dağıtmak zor olmuyor.

Davetiyeyi bir tık büyüttüm ve baktım, düğün janrat Karaahmet’in kızının düğünüydü. Kendisini yıllar önce hastanede yattığını duyduğum zamanlarda tanıma fırsatım olmuştu ve daha sonra seçimlerde, yaparsan sen yaparsın diyerek daha kimseye danışmadan internet üzerinde yapabileceğim çalışmalar konusunda ricada bulunmuştu. Kendisini hiç kırmadım ve zaten o bana bunu söylemeden önce ben çalışmalara o dönemde başlamıştım. En nihayetinde seçim oldu ve istenen başarıya inanarak ulaştı.

Bilecik ilinin zahmetli bir geçiş sürecinden sonra, CHP İL GENEL MECLİS ÜYESİ olarak hedefine ulaştı. Bu hedefe ulaşmanın verdiği sevinciyle beraber bizimde zaman zaman görüşmelerimiz hep oldu. Aslında onun o zaferi seçmenin ona olan sevgisinin büyük zaferiydi. Çünkü Janrat Karaahmet halktan biriydi, her kesimle ilişkileri sıcak ve hiç bir zaman onları aşağıda değil yanında gören kişiliği ile gönülleri fethetmişti. Yanında gören kişiliği diyeceğim çünkü yolda yürürken hadi gel sana bir çorba ısmarlayayım dediği bir çok insanı tanırım ve bilirim. Bu davet ettiği insanlar genelde toplumun içinde yer alan ve sorunlarını kendisiyle paylaşabilen insanlardı.

Aslında şu gerçeği unutmamak gerekiyor, sosyal medya üzerinden zaman zaman ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için çoğu zaman destek ve yardım isteyen Janrat Karaahmet için bazı çevreler Halkın Robin Hood’u dediklerinde duyduğum günler olmuştu.

Yüksek mevkilere ulaşmak isteyen vatandaşın bu konuda ne kadar zorluk çektiği bilinir ve bu hep böyle olmuştur.

İşte o adam JANRAT KARAAHMET hep halkın ulaşabileceği yerdeydi ve sorunları kesin çözülsün çözülmesin diyalog kurabiliyordu.

Janrat babamın kızının düğünü olurda gidilmez mi? İnşallah bir aksilik olmazsa Jet sosyetemizin güzel düğünlerinden birine tanıklık edeceğim.

Bu yazıyı kaleme aldığımda 18 Temmuz 2021′ günüydü, düğün 31 Temmuz 2021’de GÖKKAYA PARK Tesisleri PELİTÖZÜ/BİLECİK akşam saat 19:00 yapılacak.

Düğün Tarihi 31 Temmuz 2021’de GÖKKAYA PARK Tesisleri PELİTÖZÜ/BİLECİK akşam saat 19:00 yapılacak.

Şimdiden heyecanla biz gün saymaya başladık ve düğün gününde ki gelişmeleri düğünden sonra bu yazıya ilave ederek sizlerle paylaşacağım.

Ümit Bayır – Bilecik Dostları Haber
Janrat Karaahmet’den Düğüne Davet
Janrat Karaahmet’den Düğüne Davet

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar