İzmir Milletvekili Özcan Purcu Bozüyük Ziyareti; İzmir Roman Milletvekili Özcan Purcu ve Roman Dernekleri Federasyon Başkanı Sinan Karaca Öztürk Bozüyük’ü ziyaret ederek temaslarda bulundu.

İzmir Roman Milletvekili Özcan Purcu ve Roman Dernekleri Federasyon Başkanı Sinan Karaca Öztürk; ilçede ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Burada Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu; Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu; İlçe Başkanı İhsan Esel ve parti teşkilatının yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Milletvekili Purcu; Başkan Bakkalcıoğlu ile bir süre sohbet etti.  Sıcak ve samimi bir ortamda yapılan görüşmede fikir alışverişinde bulunuldu. Hep birlikte parti binasında yapılan kahvaltının ardından Milletvekili Purcu;  Roman Dernekleri Federasyon Başkanı Öztürk, Başkan Bakkalcıoğlu ve beraberindekiler ile birlikte Tekke Mahalle’deki Roman vatandaşları ziyaret etti. Mahalle sakinleri ile görüşerek sohbet eden Milletvekili Purcu daha sonra ilçeden ayrıldı. İzmir Milletvekili Özcan Purcu Bozüyük Ziyareti – Bilecik Dostları Haber

İzmir Milletvekili Özcan Purcu Bozüyük Ziyareti

İzmir Roman Milletvekili Özcan Purcu ve Roman Dernekleri Federasyon Başkanı Sinan Karaca Öztürk; ilçede ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Burada Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu; Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu; İlçe Başkanı İhsan Esel ve parti teşkilatının yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Milletvekili Purcu Başkan Bakkalcıoğlu ile bir süre sohbet etti.  Sıcak ve samimi bir ortamda yapılan görüşmede fikir alışverişinde bulunuldu. Hep birlikte parti binasında yapılan kahvaltının ardından Milletvekili Purcu;  Roman Dernekleri Federasyon Başkanı Öztürk, Başkan Bakkalcıoğlu ve beraberindekiler ile birlikte Tekke Mahalle’deki Roman vatandaşları ziyaret etti. Mahalle sakinleri ile görüşerek sohbet eden Milletvekili Purcu daha sonra ilçeden ayrıldı.