10.7 C
Bilecik
24 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik Haberİkinci Bahar oyunu Bilecik Tiyatro Günlerinde Sahne Aldı

İkinci Bahar oyunu Bilecik Tiyatro Günlerinde Sahne Aldı

İkinci Bahar oyunu Bilecik Tiyatro Günlerinde Sahne Aldı; Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Bilecik Tiyatro Günleri kapsamında sahne alan İkinci Bahar adlı oyun büyük bir ilgi gördü.

Tiyatronun önemli Ustalarından Cihat Tamer ve Bedia Ener’i Bilecik Tiyatro günlerinde; İkinci Bahar adlı oyunla buluşturan Bilecik Belediyesinin organize ettiği Tiyatro günleri devam ediyor.

Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı sahnelenen oyunun ardından. İki Usta sanatçıyı onur ödülleri ile teşekkürlerini ileterek Bilecik için usta oyuncuların Bilecik İline olan sevgisini bir kat daha arttırdı.

Daha çok tiyatro günlerinin olması için Tüm Bilecik Halkını Tiyatro günlerinde Sahne aldı. Oyunları Bilecik Dostları olarak izlemeye ve destek olmaya Tiyatro sanatının Bilecik’te olan değerinin artırılması için sınırlı sayıda olan biletleri kaçırmadan ve sahnelerin en güzel oyunlarını izleyeceklerini ve destekleyeceklerini umuyoruz. – Bilecik Dostları Haber

Sahne Alan İkinci Bahar Oyunundan Görüntüler

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Bilecik Tiyatro Günleri kapsamında sahne alan İkinci Bahar adlı oyun büyük bir ilgi gördü.

Tiyatronun önemli Ustalarından Cihat Tamer ve Bedia Ener’i Bilecik Tiyatro günlerinde; İkinci Bahar adlı oyunla buluşturan Bilecik Belediyesinin organize ettiği Tiyatro günleri devam ediyor.

Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı sahnelenen oyunun ardından; İki Usta sanatçıyı onur ödülleri ile teşekkürlerini ileterek Bilecik için usta oyuncuların Bilecik İline olan sevgisini bir kat daha arttırdı.

Daha çok tiyatro günlerinin olması için Tüm Bilecik Halkını Tiyatro günlerinde Sahne alan oyunları; Bilecik Dostları olarak izlemeye ve destek olmaya Tiyatro sanatının Bilecik’te olan değerinin artırılması için Sınırlı sayıda olan Biletleri kaçırmadan ve sahnelerin en güzel oyunlarını izleyeceklerini ve destekleyeceklerini umuyoruz. – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar