İki Bekar Oyunu Bilecik’de Sahne Aldı; Bilecik Belediyesi tarafından Ocak ayı kültürel etkinlikler kapsamında “İki Bekar” adlı tiyatro oyunu sahne aldı. Vatandaşlarımızı kültürel ve sanatsal etkinlikler ile buluşturmaya devam eden Bilecik Belediyesi, belirli tarihlerde tiyatro severleri tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından sahne alan İki Bekar oyunu Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde tiyatro severlerle buluştu.

Belediye Başkanımız Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, İki Bekar oyunu sonunda sanatçılara teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

Bileciklileri kültürel ve sanatsal aktivitelerle buluşturmaya devam edeceklerini belirten Başkan Şahin, tiyatro salonunu dolduran seyircilere teşekkür etti.

İki Bekar adlı oyunda; ortak bir arkadaş düğününde tanıştırılan bir erkek ve bir kadının, sıra dışı tesadüflerle defalarca kesişen hayatları ve aralarındaki inişli çıkışlı ilişki komedi diliyle anlatıyor. – İki Bekar Oyunu Bilecik’de Sahne Aldı – Bilecik Dostları Haber