10.7 C
Bilecik
24 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik Haberİki Bekar Adlı Oyun Bilecik'te Sahne Alacak

İki Bekar Adlı Oyun Bilecik’te Sahne Alacak

İki Bekar Adlı Oyun Bilecik’te Sahne Alacak; Bilecik Belediyesi Mart 2019 yerel seçimlerinden bu yana sanat ve kültürel alanındaki etkinlik faaliyetlerine her geçen gün bir yenisini ekliyor. Ocak Ayının yeni tiyatro oyunu İki Bekar Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre merkezinde tiyatro severlerle buluşacak. Bilecik ilinde tiyatroya olan ilginin yoğunluğu tiyatro severleri Bilecik Belediyesinin kültür etkinlikleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Bilecik Belediyesi tarafından Ocak ayı kültürel etkinlikler kapsamında ‘’İki Bekar’’ adlı tiyatro oyun sahne alacak.

Vatandaşlarımızı kültürel ve sanatsal etkinlikler ile buluşturmaya devam eden Bilecik Belediyesi, belirli tarihlerde tiyatro severleri tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından sahne alacak İki Bekar adlı oyun;

9 Ocak Perşembe günü saat: 20:00’de Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde sahne alacak.

Tiyatro severler, oyunun biletlerini Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinden temin edebileceklerdir.

“İki Bekar” oyunu; ortak bir arkadaş düğününde tanıştırılan bir erkek ve bir kadının, sıra dışı tesadüflerle defalarca kesişen hayatları ve aralarındaki inişli çıkışlı ilişki komedi diliyle anlatıyor. İki Bekar Adlı Oyun Bilecik’te Sahne Alacak – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Belediyesi Mart 2019 yerel seçimlerinden bu yana sanat ve kültürel alanındaki etkinlik faaliyetlerine her geçen gün bir yenisini ekliyor. Ocak Ayının yeni tiyatro oyunu İki Bekar Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre merkezinde tiyatro severlerle buluşacak. Bilecik ilinde tiyatroya olan ilginin yoğunluğu tiyatro severleri Bilecik Belediyesinin kültür etkinlikleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar