Hak Hukuk Adalet dedi; Bilecik Halkı’nın başkan adaylarından bile daha çok sevgi ve saygısını kazanmış Mehmet Janrat Karaahmet Sosyal Medyadan yapmış olduğu açıklama ile HAK HUKUK VE ADALET Diyerek son noktayı koydu.
Saygıdeğer BİLECİK’liler

Bildiğiniz gibi 56 yıldır sizlerle birlik de yaşıyorum aynı havayı soluyoruz, aynı Sudan içiyoruz okulda sınıf da, acıda Sevinç de düğünde bayramda sokak da kahve de yani yaşamın her alanın da birlikteyiz, beraber olmaya ve birlikte hak, hukuk, adalet diyerek Rant ve İsraf’a son diyeceğiz.

Kiminiz janrat, kiminiz abi, kiminiz baba dediniz, siyasi görüş ayrılığı yapmadan ki siyasi tavır anlamın da biraz da katıyım. hepinize olanaklarım ölçüsünde yardımcı olmaya çalıştım. İlk defa çıktığım adaylık yolunda iş kazasına uğrattılar.

Ama ben bildiğiniz gibi aldırmadım ve sizlere olan güvenim nedeniyle yoluma devam ediyorum.


İnanıyorum ki benim BİLECİK’li kardeşlerim JANRAT KARAAHMET’i yarı yolda bırakmazlar ve HAK HUKUK ADALET işte böyle olur diyerek kendilerine 7/24 açık olan telefonundan ulaşabileceklerine inandıkları için gerekli desteği verirler.
Bilirler ki ondan kibir ,tepeden bakma ,yalan yoktur en önemlisi ARADIKLARINDA en kolay bulabilecekleri biridir çünkü onlar gibi yaşar.

Bilirler ki RANT’ı İSRAF’ı o kesecektir, BENDE İNANIYORUM ki ONLAR BANA SAHİP ÇIKACAKLAR ve BENDE ONLARIN SESİ OLACAĞIM.

Onun için sizler den yarın yapılacak yerel seçimler de sandığa gittiğinizde İL GENEL MECLİSİ OY PUSULASI’nda inanarak ve güvenerek.

CHP ye EVET mührünü basmanızı istiyorum bir oy borç verin, ben de size olan borcumu RANT’ı için oraya seçilen her kim olursa olsun kendi partilim de olsa onlarla savaşarak en güzel şekilde ödeyeyim.


Saygı ve sevgi ile İl Genel Meclisi Aday Adayı Janrat Karaahmet

Hak Hukuk Adalet dedi
Hak Hukuk Adalet dedi; Bilecik Halkı’nın başkan adaylarından bile daha çok sevgi ve saygısını kazanmış; Mehmet Janrat Karaahmet Sosyal Medyadan yapmış olduğu açıklama ile HAK HUKUK VE ADALET Diyerek son noktayı koydu.

SİZLER, ONLAR BANA SAHİP ÇIKACAKLAR ve BENDE ONLARIN SESİ OLACAĞIM……