10.7 C
Bilecik
24 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükGüvercin Federasyonu Bakkalcıoğlu'nu Ziyaret etti

Güvercin Federasyonu Bakkalcıoğlu’nu Ziyaret etti

Güvercin Federasyonu Bakkalcıoğlu’nu Ziyaret etti: Bozüyük Güvercin Sevenler Derneği yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret eden Bozüyük Güvercin Sevenler Derneği yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakkalcıoğlu ile bir süre görüşerek sohbet etti. Başkan Bakkalcıoğlu’na Kupa törenine katkıları nedeni ile teşekkür eden T.C. Posta Güvercin Sevenler Federasyon Başkanı Bilgin Tuncay’ın selamlarını ve teşekkürlerini ileten yönetim kurulu üyeleri Atatürk Portresi takdim ederken Başkan Bakkalcıoğlu’da misafirlerine nazik ziyaretleri nedeni ile teşekkür ederek; ziyaretlerinin anısına plaket takdiminde bulundu. Geçtiğimiz günlerde Eskişehir Posta Güvercini Yetiştiricileri Derneği ve Bozüyük Güvercin Sevenler Derneği işbirliği ile düzenlenen Posta Güvercini Yarışlarının ardından kazananlara kupaları düzenlenen tören ile takdim edilmişti. Güvercin Federasyonu Bakkalcıoğlu’nu Ziyaret etti – Bilecik Dostları Haber

Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret eden Bozüyük Güvercin Sevenler Derneği yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakkalcıoğlu ile bir süre görüşerek sohbet etti. Başkan Bakkalcıoğlu’na Kupa törenine katkıları nedeni ile teşekkür eden T.C. Posta Güvercin Sevenler Federasyon Başkanı Bilgin Tuncay’ın selamlarını ve teşekkürlerini ileten yönetim kurulu üyeleri; Atatürk Portresi takdim ederken Başkan Bakkalcıoğlu’da misafirlerine nazik ziyaretleri nedeni ile teşekkür ederek ziyaretlerinin anısına plaket takdiminde bulundu. Geçtiğimiz günlerde Eskişehir Posta Güvercini Yetiştiricileri Derneği ve Bozüyük Güvercin; Sevenler Derneği işbirliği ile düzenlenen Posta Güvercini Yarışlarının ardından kazananlara kupaları düzenlenen tören ile takdim edilmişti. 

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar