-1.2 C
Bilecik
21 Ekim 2021
Ana SayfaBilecik HaberGAMER İzleme Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı

GAMER İzleme Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı

GAMER İzleme Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı; İçişleri Bakanlığı Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) İzleme, Değerlendirme ve Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali Bilal Şentürk başkanlığında yapıldı. 

112 Acil Çağrı Merkezi Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda; İl Sosyal Etüt ve Poje Müdür Vekili Filiz Sağır, GAMER’in faaliyetleri ve çalışmaları  hakkında sunum yaptı. Toplantıda, 2019 yılında meydana gelen ve GAMER’e yansıyan olaylar,  değerlendirildi.

Vali Şentürk, İl Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezinin; kamu düzeni ve güvenliğini, bireylerin temel hak ve özgürlüklerini, can ve mal emniyetini, toplumun güven ve huzurunu temin etmeye yönelik hizmetleri yürüten birimler arasında koordinasyonu sağlamak maksadıyla oluşturulduğunu anımsatarak, GAMER’in 7 gün 24 saat esasına göre hizmet verdiğini bildirdi. 

GAMER koordinasyonu ile ilgili çalışmaların önemli olduğunun altını çizen Vali Şentürk, kurumlar arasında koordinasyon ve işbirliğinin önemine değindi. 

Toplantıya, Vali Yardımcısı Rahmi Köse; Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses; İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal; AFAD İl Müdürü Hayri Demirel, Göç İdaresi Müdürü Hüseyin San. İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdür Vekili Dilek Koç ve koordinasyon kurulu üyeleri katıldı. GAMER İzleme Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı – Bilecik Dostları Haber

İçişleri Bakanlığı Güvenlik osyal Etüt ve Poje Müdür Vekili Filiz Sağır, GAMER’in faaliyetleri ve çalışmaları  hakkında sunum yaptı. Toplantıda, 2019 yılında meydana gelen ve GAMER’e yansıyan olaylar,  değerlendirildi. Vali Şentürk, İl Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezinin, kamu düzeni ve güvenliğini; bireylerin temel hak ve özgürlüklerini, can ve mal emniyetini, toplumun güven ve huzurunu temin etmeye yönelik hizmetleri yürüten birimler arasında koordinasyonu sağlamak maksadıyla oluşturulduğunu anımsatarak, GAMER’in 7 gün 24 saat esasına göre hizmet verdiğini bildirdi. 
GAMER koordinasyonu ile ilgili çalışmaların önemli olduğunun altını çizen Vali Şentürk, kurumlar arasında koordinasyon ve işbirliğinin önemine değindi.  Toplantıya, Vali Yardımcısı Rahmi Köse, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses; İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, AFAD İl Müdürü Hayri Demirel, Göç İdaresi Müdürü Hüseyin San. İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdür Vekili Dilek Koç ve koordinasyon kurulu üyeleri katıldı.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar