11.7 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükMuhabbet Kuşu Yuvasına Kavuştu

Muhabbet Kuşu Yuvasına Kavuştu

Muhabbet Kuşu Yuvasına Kavuştu; Bozüyük’te yolda bulunan sahipsiz muhabbet kuşu sahibine ve yuvasına kavuştu.

Bozüyük’te geçtiğimiz günlerde hayırsever bir vatandaş tarafından 4 Eylül Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi üzerinde bulunan; Bozüyük Belediyesi Veteriner Hekimliği tarafından koruma altına alınan ve bir süre misafir edilen sahipsiz muhabbet kuşu sahibine kavuştu. Muhabbet kuşunun Bozüyük Belediyesi sosyal medya hesaplarında yer alan haberini görerek belediye yetkilileri ile irtibata geçen kuşun sahibi Hasan Çelik kaybettiği kuşuna kavuştu. Birkaç gün önce evinin penceresinden dışarıya uçan kuşunu arayan ve sağ salim bulunduğuna oldukça sevinen Çelik “mevsim itibari ile hava çok soğuk ve dışarıda onun için sayısız tehlike var. Kuşumu bulup emin ellere teslim eden vatandaşımıza ve ona çok iyi bakan belediye yetkililerine çok teşekkür ediyorum” dedi. Muhabbet Kuşu Yuvasına Kavuştu – Bilecik Dostları Haber

Bozüyük’te geçtiğimiz günlerde hayırsever bir vatandaş tarafından 4 Eylül Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi üzerinde bulunan; Bozüyük Belediyesi Veteriner Hekimliği tarafından koruma altına alınan ve bir süre misafir edilen sahipsiz muhabbet kuşu sahibine kavuştu. Muhabbet kuşunun Bozüyük Belediyesi sosyal medya hesaplarında; yer alan haberini görerek belediye yetkilileri ile irtibata geçen kuşun sahibi Hasan Çelik kaybettiği kuşuna kavuştu. Birkaç gün önce evinin penceresinden dışarıya uçan kuşunu arayan ve sağ salim bulunduğuna oldukça sevinen Çelik “mevsim itibari; ile hava çok soğuk ve dışarıda onun için sayısız tehlike var. Kuşumu bulup emin ellere teslim eden vatandaşımıza ve ona çok iyi bakan belediye yetkililerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bozüyük’te geçtiğimiz günlerde hayırsever bir vatandaş tarafından 4 Eylül Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi üzerinde bulunan; Bozüyük Belediyesi Veteriner Hekimliği tarafından koruma altına alınan ve bir süre misafir edilen sahipsiz muhabbet kuşu sahibine kavuştu. Muhabbet kuşunun Bozüyük Belediyesi sosyal medya hesaplarında; yer alan haberini görerek belediye yetkilileri ile irtibata geçen kuşun sahibi Hasan Çelik kaybettiği kuşuna kavuştu.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar