23.7 C
Bilecik
19 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik YaşamEvini Kaybeden Muhabbet Kuşu Sahibini Arıyor

Evini Kaybeden Muhabbet Kuşu Sahibini Arıyor

Evini Kaybeden Muhabbet Kuşu Sahibini Arıyor; Bozüyük’te yolda bulunan sahipsiz muhabbet kuşu Bozüyük Belediyesi Veteriner Hekimliği’nin koruması altında sahibine kavuşmayı bekliyor.

Bozüyük’te hayırsever bir vatandaş tarafından 4 Eylül Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi üzerinde bulunan sahipsiz muhabbet kuşu Bozüyük Belediyesi Veteriner Hekimliği’ne teslim edildi. Hayırsever vatandaş evini kaybeden ve sokaktaki türlü tehlikelerden zarar görmesini istemediği muhabbet kuşunu sahibine daha kolay ulaşabilmesi ve güvenli bir şekilde muhafaza edilebilmesi için; Veteriner Hekimliğe getirdiğini belirterek “bu güzel muhabbet kuşu umarım kısa zamanda sahibine kavuşur” dedi.

Muhabbet kuşunu vatandaştan teslim alan Bozüyük Belediyesi yetkilileri kuşu ön muayenesinin ardından korumaya alarak “muhabbet kuşu, sahibi gelip teslim alana kadar bizim misafirimizdir.” dediler. Evini Kaybeden Muhabbet Kuşu Sahibini Arıyor – Bilecik Dostları Haber

Bozüyük’te hayırsever bir vatandaş tarafından 4 Eylül Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi üzerinde bulunan sahipsiz muhabbet kuşu Bozüyük Belediyesi Veteriner Hekimliği’ne teslim edildi. Hayırsever vatandaş evini kaybeden ve

Bozüyük’te hayırsever bir vatandaş tarafından 4 Eylül Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi üzerinde bulunan sahipsiz muhabbet kuşu; Bozüyük Belediyesi Veteriner Hekimliği’ne teslim edildi. Hayırsever vatandaş evini kaybeden ve sokaktaki türlü tehlikelerden zarar görmesini istemediği muhabbet kuşunu; sahibine daha kolay ulaşabilmesi ve güvenli bir şekilde muhafaza edilebilmesi için; Veteriner Hekimliğe getirdiğini belirterek “bu güzel muhabbet kuşu umarım kısa zamanda sahibine kavuşur” dedi.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar