-1.2 C
Bilecik
21 Ekim 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik AsayişEvden Okula Çıktı Bir daha Dönmedi

Evden Okula Çıktı Bir daha Dönmedi

Evden Okula Çıktı, Bir daha Dönmedi; Bilecik’te 5 gün önce evden ‘okula gidiyorum’ diye çıkan 15 yaşındaki genç kız bir daha geri dönmedi.

Alınan bilgiye ve iddialara gör, Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde 28 Kasım günü Bedi Köyündeki evinden sabah evden çıkan ve okuduğu Köprülü Mehmet Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine taşımalı sistem ile gelen 15 yaşındaki Gamze Tüfekçi bir daha evine dönmedi.

Kızının Gölpazarı’ndan Bilecik’e gittiğini söyleyen 15 yaşındaki Gamze’nin annesi, “O gün okula öğlene kadar gitmiş. Daha sonra buradan Bilecik otogarına gitmiş. Orada İstanbul’a gitmek için bilet almış ama otobüse binmemiş. O günden beri gözüm yaşlı bir şekilde Bilecik ve Gölpazarı emniyetinden bir haber bekliyorum. Güzel kızım neredeysen çık gel sana yalvarıyorum. Üzerinde o gün siyah kot pantolon, siyah spor ayakkabısı, gri renkte montu ve başında başörtüsü vardı.

Görenler Allah rızası için 0546 940 33 07 bana veya 155 arayarak polise haber versinler”ifadelerine yer verdi.

Kayıp kızın annesi en son Adana’dan Ayaz Toprak isimli bir kişiyle internet üzerinden görüştüğü söyleyerek, Adana’daki kişilerden de yardım istedi. Evden Okula Çıktı, Bir daha Dönmedi – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar