16.4 C
Bilecik
24 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberEskişehir Sarıcakaya Osmaneli Belediye İşbirliği

Eskişehir Sarıcakaya Osmaneli Belediye İşbirliği

Eskişehir Sarıcakaya Osmaneli Belediye İşbirliği; Belediyelerimiz arasında işbirliği ve bilgi paylaşımı kentlerimize kazanımlar getiriyor.Eskişehir’in Sakarya Nehri üzerinde kurulu Sarıcakaya ilçesi Osmaneli ile benzer özelliklere sahip. Sıcak Kaplıcaları,değerli kalsedon taşı,seraları vb özellikleri ile güzel bir yerleşim yeri Sarıcakaya.

Sarıcakaya Belediye Başkanı Hüseyin Çam, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Hakan Çalışkan belediye başkanımız Münür Şahin’i ziyaret ederek birlikte çalışabilecekleri konuları değerlendirdiler. Osmaneli’nin tarihi konakları,camileri,kilsesi,Prof Dr İçmeler tasislerini birlikte gezen iki başkan bir çok konuda işbirliği yapabileceklerini ifade ettiler.

Başkanımız Münür Şahin, Sarıcakaya Belediye Başkanımız Hüseyin Çam ve değerli hocamıza teşekkür ederek,birlikte projeleri gerçekleştirmeye hazırız dedi. Eskişehir Sarıcakaya Osmaneli Belediye İşbirliği – Bilecik Dostları Haber

Belediyelerimiz arasında işbirliği ve bilgi paylaşımı kentlerimize kazanımlar getiriyor.Eskişehir’in Sakarya Nehri üzerinde kurulu Sarıcakaya ilçesi Osmaneli ile benzer özelliklere sahip. Sıcak Kaplıcaları,değerli kalsedon taşı,seraları vb özellikleri ile güzel bir yerleşim yeri Sarıcakaya.

Sarıcakaya Belediye Başkanı Hüseyin Çam, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Öğretim üyesi Doc Dr Hakan Çalışkan belediye başkanımız Münür Şahin’i ziyaret ederek birlikte çalışabilecekleri konuları değerlendirdiler. Osmaneli’nin tarihi konakları,camileri,kilsesi,Prof Dr İçmeler tasislerini birlikte gezen iki başkan bir çok konuda işbirliği yapabileceklerini ifade ettiler.

Başkanımız Münür Şahin, Sarıcakaya Belediye Başkanımız Hüseyin Çam ve değerli hocamıza teşekkür ederek,birlikte projeleri gerçekleştirmeye hazırız dedi.

Belediyelerimiz arasında işbirliği ve bilgi paylaşımı kentlerimize kazanımlar getiriyor. Eskişehir’in Sakarya Nehri üzerinde kurulu Sarıcakaya ilçesi Osmaneli ile benzer özelliklere sahip.Sıcak Kaplıcaları,

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar