23.7 C
Bilecik
19 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükEskişehir Bilecikliler Derneği Bakkalcıoğluna Ziyaret

Eskişehir Bilecikliler Derneği Bakkalcıoğluna Ziyaret

Eskişehir Bilecikliler Derneği Bakkalcıoğluna Ziyaret; Eskişehir’de Yaşayan Bilecikliler Derneği, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret eden Eskişehir’de Yaşayan Bilecikliler Derneği Başkanı Davut Mülayim ve dernek yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakkalcıoğlu; ile bir süre görüşerek sohbet etti. Ziyarette Dernek Başkanı Mülayim dernek faaliyetleri hakkında bilgi vererek Başkan Bakkalcıoğlu’nu; 5 Ocak 2020 Pazar günü Eskişehir’de yapılacak olan “Sazımızla Sözümüzle Bilecikliler Gecesi” etkinliğine davet etti. Başkan Bakkalcıoğlu misafirlerine nazik ziyaretleri nedeni ile teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette; ayrıca dernek başkanı Mülayim ve beraberindekiler Başkan Bakkalcıoğlu’na; misafirperverliği nedeni ile teşekkür ettiler. – Eskişehir Bilecikliler Derneği Bakkalcıoğluna Ziyaret – Bilecik Dostları Haber

Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret eden Eskişehir’de Yaşayan Bilecikliler Derneği Başkanı Davut Mülayim ve dernek yönetim kurulu üyeleri; Başkan Bakkalcıoğlu ile bir süre görüşerek sohbet etti. Ziyarette Dernek Başkanı Mülayim dernek faaliyetleri hakkında bilgi vererek Başkan Bakkalcıoğlu’nu 5 Ocak 2020 Pazar günü Eskişehir’de yapılacak olan; “Sazımızla Sözümüzle Bilecikliler Gecesi” etkinliğine davet etti. Başkan Bakkalcıoğlu misafirlerine nazik ziyaretleri nedeni ile teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette; ayrıca dernek başkanı Mülayim ve beraberindekiler Başkan Bakkalcıoğlu’na misafirperverliği nedeni ile teşekkür ettiler.

Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret eden Eskişehir’de Yaşayan Bilecikliler Derneği Başkanı Davut Mülayim ve dernek

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar