13.4 C
Bilecik
19 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberEmniyet Genel Müdürü Aktaş Bilecik'te

Emniyet Genel Müdürü Aktaş Bilecik’te

Emniyet Genel Müdürü Aktaş Bilecik’te; Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Bilecik’te çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Emniyet Genel Müdürü Aktaş, Sivas ‘ta halı sahada futbol oynarken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Sivas Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Özcan’ın Gölpazarı Türkmen Köyünde toprağa verilen  cenazesinin ardından Vali Bilal Şentürk’ü makamında ziyaret etti.

Vali Şentürk ve Vali Yardımcıları tarafından karşılanan Emniyet Genel Müdürü Aktaş, Valilik şeref defterini imzaladı. Burada bir süre Vali Şentürk ile görüşen Emniyet Genel Müdürü Aktaş daha sonra 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığını ve İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Emniyet Genel Müdürü Aktaş, Vali Şentürk ile birlikte Şeyh Edebali Türbesini ziyaretinin ardından Ertuğrul Gazi Türbesini ziyaret ederek, Alp kıyafetleriyle “saygı nöbeti” tutan askerlerin seremoniyle gerçekleştirdiği nöbet değişimini izledi. – Bilecik Dostları Haber

Emniyet Genel Müdürü Aktaş, Sivas ‘ta halı sahada futbol oynarken geçirdiği; kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Sivas Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Özcan’ın Gölpazarı Türkmen Köyünde toprağa verilen  cenazesinin ardından Vali Bilal Şentürk’ü makamında ziyaret etti.

Vali Şentürk ve Vali Yardımcıları tarafından karşılanan; Emniyet Genel Müdürü Aktaş, Valilik şeref defterini imzaladı. Burada bir süre Vali Şentürk ile görüşen Emniyet Genel Müdürü Aktaş daha sonra

Emniyet Genel Müdürü Aktaş, Vali Şentürk ile birlikte Şeyh Edebali Türbesini; ziyaretinin ardından Ertuğrul Gazi Türbesini ziyaret ederek, Alp kıyafetleriyle “saygı nöbeti” tutan askerlerin seremoniyle gerçekleştirdiği nöbet değişimini izledi.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar