10.8 C
Bilecik
25 Ekim 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik EğitimÇocuk İhmal ve İstismar Konferansı

Çocuk İhmal ve İstismar Konferansı

Çocuk İhmal ve İstismar Konferansı; Bozüyük’te “Çocuğa yönelik ihmal ve istismarın önlenmesi” konulu konferans programı düzenlendi. Bozüyük Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Bozüyük Rehberlik Araştırma Merkezi işbirliği ile düzenlenen “Çocuğa yönelik ihmal ve istismarın önlenmesi” konulu konferans 13 Ocak 2020 Pazartesi günü yapılacak.

Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi’nde  saat 20:00’de başlayacak olan programa konuşmacı olarak Psikolojik Danışman Ayşe Kübra Bozdoğan katılacak. Psikolojik Danışman Bozdoğan katılımcılara çocuk nedir? Çocuk hakları nelerdir, İhmal ve istismar türleri, istismarın çocuk üzerindeki olası belirtileri, ihmal ve istismar durumuyla karşılaşılırsa ne yapılabilir, cinsellik ile ilgili konuların çocuklara anlatılması, cinsel istismarda doğru bilinen yanlışlar, suçu bildirim yükümlülüğü ve hangi kuruluşlardan yardım alınabileceği gibi önemli konular hakkında bilgi verilecek.

Tüm Bozüyüklülerin davetli olduğu programın yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Çocuk İhmal ve İstismar KonferansıBilecik Dostlar Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar