14.4 C
Bilecik
18 Ekim 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik SiyasetCHP Merkez İlçeden Bakkalcıoğluna Ziyaret

CHP Merkez İlçeden Bakkalcıoğluna Ziyaret

CHP Merkez İlçeden Bakkalcıoğluna Ziyaret; Bilecik Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Berna Pamukçu ve yeni yönetim kurulu üyeleri Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Bilecik CHP İlçe Merkez Kongresinde merkez ilçe başkanı seçilen Berna Pamukçu ve yeni yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Misafirlerine nazik ziyaretleri nedeni ile teşekkür eden Başkan Bakkalcıoğlu merkez ilçe başkanı Berna Pamukçu’yu ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek görevlerinde kolaylıklar diledi. İlçe başkanı Berna Pamukçu ve yeni yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakkalcıoğlu ile görüşerek bir süre sohbet etti. Yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunulan ziyaretin sonunda Başkan Bakkalcıoğlu İlçe Başkanı Berna Pamukçu’ya ziyaretin anısına plaket takdiminde bulundu. CHP Merkez İlçeden Bakkalcıoğluna Ziyaret – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Berna Pamukçu ve yeni yönetim kurulu üyeleri; Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Bilecik CHP İlçe Merkez Kongresinde merkez ilçe başkanı seçilen; Berna Pamukçu ve yeni yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Misafirlerine nazik ziyaretleri nedeni ile teşekkür eden Başkan Bakkalcıoğlu merkez ilçe başkanı Berna Pamukçu’yu ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek görevlerinde kolaylıklar diledi. İlçe başkanı Berna Pamukçu ve yeni yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakkalcıoğlu ile görüşerek bir süre sohbet etti. Yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunulan ziyaretin sonunda Başkan Bakkalcıoğlu İlçe Başkanı Berna Pamukçu’ya ziyaretin anısına plaket takdiminde bulundu.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar