11.7 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik YaşamSessiz Can Dostlara Destek

Sessiz Can Dostlara Destek

Sessiz Can Dostlara Destek; Bozüyük Belediyesi kırsal alanlardaki sokak hayvanlarını unutmadı. Bozüyük Belediyesi sessiz can dostlar’a sık sık yiyecek ihtiyaçlarını her koşulda karşılamaya ve ilçede ki hayvanların aç kalmamasına bu soğuk kış günlerinde de tüm çalışmalarında olduğu gibi büyük bir özenle devam etmektedir.

Bozüyük ve çevresinde etkili olan yoğun kar yağışı, sessiz can dostlarımızın beslenmesine engel olmadı. Bozüyük Belediyesi Veteriner Hekimliği’ne bağlı ekipler sokak hayvanlarına yönelik besleme ve mama bırakma çalışmalarını kar yağışına rağmen sürdürürken, can dostlarımız için yaptıkları çalışmalara düzenli aralıklar ile devam ettirdiklerini belirttiler.

Her türlü hava koşulunda sürdürülen sokak hayvanlarını besleme çalışmaları ile Bozüyük Belediyesi bir kez daha can dostlarımızın yanında olduğunu gösterdi. Sessiz Can Dostlara Destek – Bilecik Dostları Haber

Bozüyük’te Yoğun Kar yağışında Sessiz Dostlara Destek

 Bozüyük Belediyesi kırsal alanlardaki sokak hayvanlarını unutmadı. Bozüyük Belediyesi sessiz can dostlar’a sık sık yiyecek ihtiyaçlarını her koşulda karşılamaya ve ilçede ki hayvanların; aç kalmamasına bu soğuk kış günlerinde de tüm çalışmalarında olduğu gibi büyük bir özenle devam etmektedir.

Bozüyük ve çevresinde etkili olan yoğun kar yağışı, sessiz can dostlarımızın beslenmesine engel olmadı. Bozüyük Belediyesi Veteriner Hekimliği’ne bağlı ekipler sokak hayvanlarına yönelik besleme ve mama bırakma; çalışmalarını kar yağışına rağmen sürdürürken, can dostlarımız için yaptıkları çalışmalara düzenli aralıklar ile devam ettirdiklerini belirttiler.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar