24.4 C
Bilecik
27 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBozüyükte Yılbaşı Denetlemeleri

Bozüyükte Yılbaşı Denetlemeleri

Bozüyükte Yılbaşı Denetlemeleri; Bozüyük’te Yılbaşı Öncesi Kuruyemiş Denetlemeleri, Bozüyük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, yılbaşı öncesi ilçe genelinde faaliyet gösteren kuruyemişçileri denetledi.

2020 yılına girmeye sayılı günler kala, vatandaşların yoğun olarak alışveriş yaptığı kuruyemişçileri sıkı denetim altına alan ekipler, satışa sunulan gıdaların sağlıklı olup olmadığını, hijyen şartlarına uygunluğunu, üretim ve son kullanma tarihlerini ve faaliyet belgelerini kontrol etti. Belediye Zabıta Müdürlüğü’nün İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirdikleri denetimlerin rutin ve sık aralıklar ile devam edeceği öğrenilirken vatandaşların gıdaya temiz ve kaliteli bir şekilde ulaşmaları için Bozüyük Belediyesi’nin her daim görev başında olduğu belirtildi. Bozüyükte Yılbaşı Denetlemeleri – Bilecik Dostları Haber

2020 yılına girmeye sayılı günler kala, vatandaşların yoğun olarak alışveriş yaptığı kuruyemişçileri sıkı denetim altına alan ekipler; satışa sunulan gıdaların sağlıklı olup olmadığını, hijyen şartlarına uygunluğunu, üretim ve son kullanma tarihlerini ve faaliyet belgelerini kontrol etti. Belediye Zabıta Müdürlüğü’nün İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirdikleri denetimlerin rutin ve sık aralıklar ile devam edeceği öğrenilirken; vatandaşların gıdaya temiz ve kaliteli bir şekilde ulaşmaları için Bozüyük Belediyesi’nin her daim görev başında olduğu belirtildi.

2020 yılına girmeye sayılı günler kala, vatandaşların yoğun olarak alışveriş yaptığı kuruyemişçileri; sıkı denetim altına alan ekipler, satışa sunulan gıdaların sağlıklı olup olmadığını, hijyen şartlarına uygunluğunu; üretim ve son kullanma tarihlerini ve faaliyet belgelerini kontrol etti.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar