24.4 C
Bilecik
27 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükBozüyükte Yeni Kurulan Spor Kulübünden Bakkalcıoğluna Ziyaret

Bozüyükte Yeni Kurulan Spor Kulübünden Bakkalcıoğluna Ziyaret

Bozüyükte Yeni Kurulan Spor Kulübünden Bakkalcıoğluna Ziyaret; Bozüyük’te sportif faaliyetlerine başlayan “Bozhüyük Spor Kulübü” Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu ziyaret etti.

Bozüyük’te kurulan ve 130 kişilik alt yapı sporcusu ile 3 farklı ligde ve farklı yaş kategorilerinde ilçemizi temsil edecek olan Bozhüyük Spor Kulübü, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ile bir araya geldi. Başkanlık makamındaki görüşmeye Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu’nun yanı sıra,  Kulüp Başkanı İsmail Ozan, Başkan Yardımcısı İsmet Lahaçlar ve yönetim kurulu üyeleri; Selami Yıldız, Sercan Yıldız, Samet Gül, Görkem Yıldız, İbrahim Dağlı, Serdar Göçerler ve Serdar Kara katıldı.

Kurulan kulüp ve faaliyetleri hakkında yöneticilerden bilgi alan Başkan Bakkalcıoğlu sporun gelişmesi için son derece önemli olan bu tarz spor kulüplerinin önemine değinerek, kulübe, sporcularına ve yöneticilerine başarılar diledi. Bozüyükte Yeni Kurulan Spor Kulübünden Bakkalcıoğluna Ziyaret – Bilecik Dostları Haber

Bozüyük’te kurulan ve 130 kişilik alt yapı sporcusu ile 3 farklı ligde ve farklı yaş kategorilerinde ilçemizi temsil edecek olan; Bozhüyük Spor Kulübü, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ile bir araya geldi. Başkanlık makamındaki görüşmeye Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu’nun y

Bozüyük’te kurulan ve 130 kişilik alt yapı sporcusu; ile 3 farklı ligde ve farklı yaş kategorilerinde ilçemizi temsil edecek olan Bozhüyük Spor Kulübü; Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ile bir araya geldi. Başkanlık makamındaki görüşmeye Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu’nun yanı sıra,  Kulüp Başkanı İsmail Ozan; Başkan Yardımcısı İsmet Lahaçlar ve yönetim kurulu üyeleri; Selami Yıldız, Sercan Yıldız, Samet Gül, Görkem Yıldız; İbrahim Dağlı; Serdar Göçerler ve Serdar Kara katıldı.anı sıra,  Kulüp Başkanı İsmail Ozan, Başkan Yardımcısı İsmet Lahaçlar ve yönetim kurulu üyeleri; Selami Yıldız, Sercan Yıldız, Samet Gül, Görkem Yıldız, İbrahim Dağlı, Serdar Göçerler ve Serdar Kara katıldı.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar