Ticari Araçlarda Araç Uygunluk Denetimleri; Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun seçim vaatlerinden biri olan T Plaka uygulamasında Ticari Taksi araç uygunluk belgeleri araç sahiplerine teslim edildi.

T Plaka ihalelerinin tamamlanmasının ardından geçtiğimiz meclis toplantısı ile birlikte uygulamaya başlayan T Plaka uygulamasında ticari araç sahipleri T plakalarına kavuştu. Uygulamanın başlaması ile birlikte Bozüyük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede faaliyet gösteren T plakalı araçları denetledi. T Plaka kullanımı için gerekli olan Ticari Taksi araç uygunluk belgeleri, yapılan denetimin ardından araç sahiplerine teslim edildi. Yolcu ve yaya güvenliği için son derece önemli olan konularda inceleme yapan ekipler, sürücüleri kurallara uymaları konusunda hassas olmaya davet etti.

Ticari taksilerde ki plaka sorununu çözen Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, hayata geçirdiği uygulama ile bir vaadini daha yerine getirmiş oldu. Ticari Araçlarda Araç Uygunluk Denetimleri – Bilecik Dostları Haber

T Plaka ihalelerinin tamamlanmasının ardından geçtiğimiz meclis toplantısı ile birlikte uygulamaya başlayan; T Plaka uygulamasında ticari araç sahipleri T plakalarına kavuştu. Uygulamanın başlaması ile birlikte Bozüyük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede faaliyet gösteren T plakalı araçları denetledi. T Plaka kullanımı için gerekli olan Ticari Taksi araç uygunluk belgeleri, yapılan denetimin ardından araç sahiplerine teslim edildi. Yolcu ve yaya güvenliği için son derece önemli olan konularda inceleme yapan ekipler; sürücüleri kurallara uymaları konusunda hassas olmaya davet etti.

T Plaka ihalelerinin tamamlanmasının ardından geçtiğimiz meclis toplantısı ile birlikte; uygulamaya başlayan; T Plaka uygulamasında ticari araç sahipleri T plakalarına kavuştu. Uygulamanın başlaması ile birlikte Bozüyük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede faaliyet gösteren T plakalı araçları denetledi. T Plaka kullanımı için gerekli olan Ticari Taksi araç uygunluk belgeleri, yapılan denetimin ardından araç sahiplerine teslim edildi. Yolcu ve yaya güvenliği için son derece önemli olan konularda inceleme yapan ekipler; sürücüleri kurallara uymaları konusunda hassas olmaya davet etti.