13.4 C
Bilecik
19 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükBozüyükte İlaçlama Kışlak Mücadelesi

Bozüyükte İlaçlama Kışlak Mücadelesi

Bozüyükte İlaçlama Kışlak Mücadelesi Devam Ediyor; Bozüyük Belediyesi tarafından sinek, sivrisinek ve karasinek gibi her türlü haşereye karşı yapılan ilaçlama çalışmaları kışlak mücadelesi ile devam ediyor.

Bozüyük Belediyesi tarafından sinek, sivrisinek ve karasinek gibi her türlü haşereye karşı yapılan ilaçlama çalışmaları larva mücadelesi ile başlarken çalışmalar ilçe genelinde bölge bölge yürütülüyor. İlaçlama ekipleri tarafından yağmur suyu ızgaraları ve kanalizasyon sistemi kokuya ve larvaların üremesini  engellemek amacı ile haşerelere karşı  büyük bir titizlikle ilaçlanıyor. Bozüyüklülerin haşere ve sineklerden uzak, sağlıklı bir yaz mevsimi geçirmesi amacıyla, otomatik makinelerle yapılan ilaçlama çalışmalarında Dünya Sağlık Örgütünün önerdiği çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar kullanılıyor. Bozüyükte İlaçlama Kışlak Mücadelesi Devam Ediyor – Bilecik Dostları Haber

Bozüyük Belediyesi tarafından sinek, sivrisinek ve karasinek gibi her türlü haşereye karşı yapılan ilaçlama çalışmaları; larva mücadelesi ile başlarken çalışmalar ilçe genelinde bölge bölge yürütülüyor. İlaçlama ekipleri tarafından yağmur suyu ızgaraları ve kanalizasyon sistemi kokuya ve larvaların üremesini; engellemek amacı ile haşerelere karşı  büyük bir titizlikle ilaçlanıyor. Bozüyüklülerin haşere ve sineklerden uzak, sağlıklı bir yaz mevsimi geçirmesi amacıyla; otomatik makinelerle yapılan ilaçlama çalışmalarında Dünya Sağlık Örgütünün önerdiği çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar kullanılıyor.

Bozüyük Belediyesi tarafından sinek, sivrisinek ve karasinek gibi her türlü haşereye; karşı yapılan ilaçlama çalışmaları larva mücadelesi ile başlarken çalışmalar ilçe genelinde bölge bölge yürütülüyor. İlaçlama ekipleri tarafından yağmur suyu ızgaraları ve kanalizasyon sistemi kokuya ve larvaların üremesini; engellemek amacı ile haşerelere karşı  büyük bir titizlikle ilaçlanıyor.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar