10.7 C
Bilecik
24 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükBozüyükte Alt Geçite Jeneratör Yerleştirildi

Bozüyükte Alt Geçite Jeneratör Yerleştirildi

Bozüyükte Alt Geçite Jeneratör Yerleştirildi; Bozüyük Belediyesi tarafından ilçede bulunan demiryolu alt geçidine jeneratör montajı yapıldı.

Özellikle Meliha Ercan Ortaokulu’nun açılması ile birlikte daha yoğun olarak kullanılmaya başlayan TCDD alt geçidinde zemin suyunun tahliye edilebilmesi için sürekli olarak çalışan su tahliye motoru, elektrik kesintilerinde çalışamıyor ve zeminde su birikmesine neden oluyordu; Bozüyük Belediyesi ekipleri bu olumsuz durumun önüne geçebilmek amacı ile su motorunun kesintisiz olarak çalışması için; jeneratör montajı ve otomatik olarak devreye girmesi için gerekli otomasyon çalışmalarını tamamladı. Yapılan çalışma ile özellikle öğrencilerin okula gidebilmek için yoğun olarak kullandığı alt geçitteki su tahliye motorları elektrik kesintileri yaşansa bile aralıksız olarak çalışmaya devam edecek. Bozüyükte Alt Geçite Jeneratör Yerleştirildi – Bilecik Dostları Haber

Özellikle Meliha Ercan Ortaokulu’nun açılması ile birlikte daha yoğun olarak kullanılmaya başlayan; TCDD alt geçidinde zemin suyunun tahliye edilebilmesi için sürekli olarak çalışan su tahliye motoru, elektrik kesintilerinde çalışamıyor ve zeminde su birikmesine neden oluyordu; Bozüyük Belediyesi ekipleri bu olumsuz durumun önüne geçebilmek amacı ile su motorunun kesintisiz olarak çalışması için; jeneratör montajı ve otomatik olarak devreye girmesi için gerekli otomasyon çalışmalarını tamamladı. Yapılan çalışma ile özellikle öğrencilerin okula gidebilmek için yoğun olarak kullandığı alt geçitteki su tahliye motorları; elektrik kesintileri yaşansa bile aralıksız olarak çalışmaya devam edecek.

Özellikle Meliha Ercan Ortaokulu’nun açılması ile birlikte daha yoğun olarak kullanılmaya başlayan; TCDD alt geçidinde zemin suyunun tahliye edilebilmesi için sürekli olarak çalışan su tahliye motoru; elektrik kesintilerinde çalışamıyor ve zeminde su birikmesine neden oluyordu; Bozüyük Belediyesi ekipleri bu olumsuz durumun önüne geçebilmek amacı ile su motorunun kesintisiz olarak çalışması için; jeneratör montajı ve otomatik olarak devreye girmesi için gerekli otomasyon çalışmalarını tamamladı. Yapılan çalışma ile özellikle öğrencilerin okula gidebilmek için yoğun olarak kullandığı alt geçitteki su tahliye motorları elektrik kesintileri yaşansa bile aralıksız olarak çalışmaya devam edecek.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar