19.8 C
Bilecik
26 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükBozüyük'de Sessiz Dostlara Kış Evleri

Bozüyük’de Sessiz Dostlara Kış Evleri

Bozüyük’de Sessiz Dostlara Kış Evleri; Bozüyük Belediyesinin ilçede sokakta yaşayan sessiz dostlarımıza, yiyecek yardımlarından sonra barınak yardımları gündeme oturdu. Kışın soğuktan korunabilmeleri için barınakları geçtiğimiz günlerde sokaklarda yerlerini aldı. Başkan Bakkalcıoğlu’nun halkın sorunları ile sessiz dostlarımıza olan destekleri her geçen artıyor. Her geçen gün Sokak Hayvanları için bir yenisini ekleyen Bozüyük Belediyesi, hayvan severlerin ve hayvan sevgisinin önemine vurgusu görülmeye değer bir güzellik.

Bozüyük Belediyesi ve Bozüyük Kent Konseyi ile birlikte başlatılan proje kapsamında, imal edilen yeni kedi yuvaları çeşitli bölgelere yerleştirildi.

Yeni kedi yuvaları, Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu Üyesi Aylin Duru; belediye personelimiz ile birlikte ihtiyaç görülen ve önceden tespit edilen noktalara yerleştirildi. Yaşadığımız kış mevsimi dolayısıyla sokakta yaşamak zorunda olan can dostlarımızı korumak ve can güvenliklerini sağlamak amacı ile belediyemiz imkanlarıyla ürettiğimiz kedi evlerimizin sayısı artırılmaya devam. Bozüyük’de Sessiz Dostlara Kış EvleriBilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar