19.8 C
Bilecik
26 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükBozüyük'de Kar Küreme Çalışmaları

Bozüyük’de Kar Küreme Çalışmaları

Bozüyük’de Kar Küreme Çalışmaları; İlçede Pazar gününden itibaren etkili olan yoğun kar yağışı nedeni ile Bozüyük Belediyesi karla mücadele ekiplerinin kar küreme ve tuzlama çalışmaları gün boyu devam etti.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün uyarıları üzerine Cuma gecesinden itibaren 24 saat nöbet usulü ile çalışmalara başlayan ekiplerimiz vatandaşlarımızın, yoğun kar yağışı ve soğuk havadan olumsuz yönde etkilenmemeleri amacıyla çalışmalarına ilk olarak ana arterler, hastane güzergâhları ve dolmuş servis güzergâhlarından başladı. Ekipler özellikle hastane yollarının sürekli açık kalması için yoğun çaba sarf ediyor. Dün gece ve gün boyu devam eden kar küreme ve tuzlama çalışmalarının yanı sıra yaya ekiplerimiz tarafından ana cadde üzerindeki kaldırımlarımızda da temizlik çalışması yapıldı. Çalışmalarda dün geceden itibaren 152 personel, 2 greyder, 2 bıçaklı kamyon, 2 yükleyici, 3 tuzlama aracı, 8 tane kepçe ve 3 kontrol aracı ile görev yaptı.
Soğuk hava ve kar yağışı altında görevlerine kesintisiz olarak devam eden ekiplerimize Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından da sıcak çay ve baklava ikram edildi. – Bozüyük’de Kar Küreme Çalışmaları – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar