10.7 C
Bilecik
24 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükBozüyük Şehir Müzesine Uçankuş'tan Ziyaret

Bozüyük Şehir Müzesine Uçankuş’tan Ziyaret

Bozüyük Şehir Müzesine Uçankuş’tan Ziyaret; Uçan Kuş Televizyonunda yayınlanan gezerken eğlendiren ve Anadolu’nun bütün köşelerini ziyaret eden gezi programı “Sokak Kuş”u Bozüyük Belediyesi Şehir Müzesi ve Arşivi’nin konuğu oldu.

Bozüyük Belediyesi Şehir Müzesi ve Arşivi’ni ziyaret eden programın sunucusu Emrah Uslu ve program ekibi müzede bulunan eserler ve Bozüyük tarihi hakkında bilgi aldılar.

Özellikle müze ve müzenin tarihçesi hakkında bilgi alan ve müzenin tüm bölümlerini gezerek sergilenmekte olan tarihi objeleri inceleyen program ekibi Bozüyük’ün tarihi ve kültürel geçmişi hakkında detaylı bilgi edindi.

Yapılan röportaj ve detay çekimleri ile Bozüyük Belediyesi Şehir Müzesi ve Arşivi’nin tanıtıldığı “Sokak Kuş”u adlı programın önümüzdeki günlerde yayınlanması planlanıyor. Bozüyük Şehir Müzesine Uçankuş’tan ZiyaretBilecik Dostları Haber

Uçan Kuş Televizyonunda yayınlanan gezerken eğlendiren ve Anadolu’nun bütün köşelerini ziyaret eden gezi programı; “Sokak Kuş”u Bozüyük Belediyesi Şehir Müzesi ve Arşivi’nin konuğu oldu.
Bozüyük Belediyesi Şehir Müzesi ve Arşivi’ni ziyaret eden programın sunucusu Emrah Uslu ve program ekibi; müzede bulunan eserler ve Bozüyük tarihi hakkında bilgi aldılar. Özellikle müze ve müzenin tarihçesi hakkında bilgi alan ve müzenin tüm bölümlerini gezerek sergilenmekte olan tarihi objeleri inceleyen program ekibi; Bozüyük’ün tarihi ve kültürel geçmişi hakkında detaylı bilgi edindi.
Yapılan röportaj ve detay çekimleri ile Bozüyük Belediyesi Şehir Müzesi ve Arşivi’nin tanıtıldığı; “Sokak Kuş”u adlı programın önümüzdeki günlerde yayınlanması planlanıyor.

Uçan Kuş Televizyonunda yayınlanan gezerken eğlendiren ve Anadolu’nun bütün köşelerini ziyaret eden; gezi programı “Sokak Kuş”u Bozüyük Belediyesi Şehir Müzesi ve Arşivi’nin konuğu oldu.
Bozüyük Belediyesi Şehir Müzesi ve Arşivi’ni ziyaret eden programın sunucusu Emrah Uslu ve program ekibi; müzede bulunan eserler ve Bozüyük tarihi hakkında bilgi aldılar.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar