11.7 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükBozüyük Kent Konseyinden Etkinlik

Bozüyük Kent Konseyinden Etkinlik

Bozüyük Kent Konseyinden Etkinlik; 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde düzenlenen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Bozüyük Kent Konseyi öncülüğünde Bozüyük Belediyesi Düğün Salonunda düzenlenen etkinlikte engelli bireyler ve aileleri unutulmaz bir akşam yaşadılar. Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan etkinlikte ilk olarak konuşan Bozüyük Engelliler Derneği Başkanı İsmail Çelik, düzenlenen etkinlikte emeğe geçen herkese teşekkür ederken, farkındalık oluşması için yapılan faaliyetlerin önemine değindi.  Programda konuşan Bozüyük Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu; ” Öncelikle böylesine anlamlı bir günde sizinle birlikte olmaktan gurur duyuyorum. Bizler Kent Konseyi olarak, diğer kurum ve kuruluşlar ile engelliler için ne gerekirse yapmaya hazırız. Bu hususta bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından pek çok alanda başarıya imza atmış engelli öğrencilere plaketler takdim edilirken, konuşmaların ardından tüm konuklara yemek ikram edildi. Müzik eşliğinde geçen akşamda engelli bireyler ve aileleri gönüllerince eğlenirken, programa Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karasu, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Aktay, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Bozüyük Kent Konseyinden Etkinlik – Bilecik Dostları Haber

Konuşmaların ardından pek çok alanda başarıya imza atmış engelli öğrencilere plaketler takdim edilirken, konuşmaların ardından tüm konuklara yemek ikram edildi. Müzik eşliğinde geçen akşamda engelli bireyler ve aileleri gönüllerince eğlenirken, programa Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karasu, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Aktay, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar