10.4 C
Bilecik
17 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükBozüyük İtfaiye Ekibinden Kurtarma Eğitimi

Bozüyük İtfaiye Ekibinden Kurtarma Eğitimi

Bozüyük İtfaiye Ekibinden Kurtarma Eğitimi; Bozüyük Belediyesi itfaiye ekipleri yaptıkları tatbikat ve çalışmalarla her zaman ve her şartta dinamik yapılarını korumaya özen gösteriyor.

Bozüyük Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından son olarak olası bir kaza sonrasında araçta sıkışan sürücü ve yolcuların kurtarılmasına yönelik eğitim çalışması yapıldı. İtfaiyenin bahçesinde gerçekleştirilen çalışmada ekipler kaza sonrasında kapıları sıkışmış vaziyette olan bir minibüs içerisinde sıkışanları kurtarma çalışması yaparak; sahip oldukları ekipmanlar ve uzman görevliler tarafından kaza geçirmiş minibüsün kapıları ve sürücü kabini kısa süre içerisinde açıldı. Demir keskiler ve hidrolik makineler ile olaya müdahale eden Bozüyük Belediyesi itfaiye ekipleri, her durumda ve her şartta göreve hazır olduklarını gösterdi.

İtfaiye ekipleri ayrıca mevsim itibari ile araç sürücülerini özellikle yağışlı ve kaygan yollarda dikkatli bir şekilde araç kullanmaları yönünde uyardı. Bozüyük İtfaiye Ekibinden Kurtarma Eğitimi – Bilecik Dostlar Haber

Bozüyük Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından son olarak olası bir kaza sonrasında; araçta sıkışan sürücü ve yolcuların kurtarılmasına yönelik eğitim çalışması yapıldı. İtfaiyenin bahçesinde gerçekleştirilen çalışmada ekipler kaza sonrasında kapıları sıkışmış vaziyette olan bir minibüs içerisinde sıkışanları kurtarma çalışması yaparak; sahip oldukları ekipmanlar ve uzman görevliler tarafından kaza geçirmiş minibüsün kapıları ve sürücü kabini kısa süre içerisinde açıldı. Demir keskiler ve hidrolik makineler ile olaya müdahale eden Bozüyük Belediyesi itfaiye ekipleri; her durumda ve her şartta göreve hazır olduklarını gösterdi.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar