11.7 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükBozüyük Hal Kavşağında Düzenlemeler

Bozüyük Hal Kavşağında Düzenlemeler

Bozüyük Hal Kavşağında Düzenlemeler; Bozüyük’te yapımı devam eden Hal Camii bölgesindeki kavşak düzenleme çalışmaları başladı.

Bozüyük Belediyesi tarafından hal kavşağında başlatılan yeni kavşak düzenlemesi çalışmaları ile caminin kullanıma açılması ile birlikte trafikte oluşabilecek yoğunluğun önüne geçilmesi amaçlanıyor. Başlatılan çalışmalar kapsamında İsmet İnönü Caddesi üzerinde yer alan orta refüjlerde bulunan kavşak yeni yol planına göre yaklaşık olarak 30 metre doğu istikametine alınıyor. Caminin yan yolundaki İbrahim Hoca Sokak’ta bulunan otopark alanında ve sokak üzerinde asfalt yol düzenlemesi yapılıyor. Ayrıca orta refüjde yer alan elektrik direkleri de OEDAŞ ekipleri tarafından yer değiştiriyor. Bozüyük Hal Kavşağında Düzenlemeler – Bilecik Dostları Haber

Bozüyük Belediyesi tarafından hal kavşağında başlatılan yeni kavşak düzenlemesi çalışmaları ile caminin kullanıma açılması; birlikte trafikte oluşabilecek yoğunluğun önüne geçilmesi amaçlanıyor. Başlatılan çalışmalar kapsamında İsmet İnönü Caddesi üzerinde yer alan orta refüjlerde bulunan kavşak yeni yol planına; göre yaklaşık olarak 30 metre doğu istikametine alınıyor. Caminin yan yolundaki İbrahim Hoca Sokak’ta bulunan otopark alanında ve sokak üzerinde asfalt yol düzenlemesi yapılıyor. Ayrıca orta refüjde yer alan elektrik direkleri de OEDAŞ ekipleri tarafından yer değiştiriyor.

Bozüyük Belediyesi tarafından hal kavşağında başlatılan yeni kavşak düzenlemesi çalışmaları ile caminin kullanıma açılması birlikte trafikte oluşabilecek yoğunluğun önüne geçilmesi amaçlanıyor. Başlatılan çalışmalar kapsamında İsmet İnönü Caddesi üzerinde yer alan orta refüjlerde bulunan kavşak yeni yol planına göre; yaklaşık olarak 30 metre doğu istikametine alınıyor. Caminin yan yolundaki İbrahim Hoca Sokak’ta bulunan otopark alanında ve sokak üzerinde asfalt yol düzenlemesi yapılıyor. Ayrıca orta refüjde yer alan elektrik direkleri de OEDAŞ ekipleri tarafından yer değiştiriyor.

Bozüyük Belediyesi tarafından hal kavşağında başlatılan yeni kavşak düzenlemesi çalışmaları ile caminin kullanıma açılması; birlikte trafikte oluşabilecek yoğunluğun önüne geçilmesi amaçlanıyor. Başlatılan çalışmalar kapsamında İsmet İnönü Caddesi üzerinde yer alan orta refüjlerde bulunan kavşak yeni yol planın;a göre yaklaşık olarak 30 metre doğu istikametine alınıyor.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar